Турнір «БК ЧЕ-БАСКЕТ З БАСКЕТБОЛУ 3Х3» виграла команда ЧНУ

0

У залі Чернівецької обласної ДЮСШ відбувся «Турнір БК Че-баскет з баскетболу 3х3».

Перше місце посіла команда ЧНУ, за яку виступали Микита Цуркан, Олександр Радомський, Нікіта Когут, Максим Нестеренко. Нагадаємо, що ці гравці у складі команди «CHE-BASKET» стали срібними призерами першолігового чемпіонату України – 2020/21.

Другим став колектив зі Сторожинця «The Last» (Сергій Заблоцький, Андрій Гречка, Іван Мелещук, Роман Місько).

Трійку кращих замкнула команда «Чамбо» (Михайло Долінський, Ілля Романчук, Валерій Чермак).

Четверте місце дісталося команді «Живчик» (Юрій Підлубний, Олексій Мацкуляк, Леонід Стеренчак).

Судді турніру – Геннадій Водовоз, Руслан Чехімський, В’ячеслав Гавлюк.

Призерам та учасникам змагань вручено медалі та подарунковий сертифікат від ресторації «ХаТа».

Нагороджував учасників змагань тренер срібного призера першої ліги чемпіонату України «CHE-BASKET» Геннадій Водовоз.