Фото: У Чернівцях відродили змагання з плавання (відео)

0

Уперше після багаторічної перерви у Чернівцях відбулися змагання з плавання – у новому басейні фітнес-центру «Титан».

Ініціатором проведення звітних змагань виступив колишній плавець Олег Писаренко, який останнім часом більше асоціювався з більярдним клубом «Вісімка». Проте вже багато років Олег переймався відсутністю в рідному місті умов для розвитку рідного виду спорту. І шукав можливості відродити дитячу секцію плавання. І така нагода випала з відкриттям 25-метрового басейну в фітнес-центрі «Титан». Саме там тепер Олег Писаренко з дружиною Оксаною та Людмилою Седлецькою допомагають юним чернівчанам пізнавати ази плавання. Свою секцію вони назвали «Дельфін» – з ностальгією про однойменний басейн, який багато років функціонував на стадіоні «Буковина» і в якому Писаренки свого часу тренувалися.

При нагоді, Олег в якості волонтера допомагав облцентру «Спорт для всіх» з організацією роботи літньої «Школи плавання». Тож його ініціатива щодо проведення перших після великої перерви змагань з плавання «автоматично» отримала і підтримку «Спорту для всіх».

До слова, Олег згадує, що дитячі змагання в столиці Буковини не проводилися з радянських часів: «А серед навчальних закладів, пригадую, змагання були ще у 1992-93 роках, це на грамотах зафіксовано».

Важливо, що ініційовані Писаренками змагання «Золота рибка» підтримали власники фітнес-центру «Титан», які надали безкоштовно час в басейні, плюс встановили призи (по 4 статуетки) для переможців естафети серед хлопців та дівчат.

Переможці у всіх номінаціях отримали призи від співорганізаторів – названого вже облцентру «Спорт для всіх», спортклубу «Гешко» та обласного відділення НОК України. Символічні «олімпійські» презенти дісталися і всім учасникам. А переможцям та призерам вручили ще й медалі від Оркомітету.

У змаганнях взяли участь близько 120 юних плавців. Переважно учасники представляли клуб «Дельфін» (тренери – Олег і Оксана Писаренки, Людмила Седлецька), «Титан» (тренери – Ілля Дулін, Світлана Джога, Олександр Перепьолкін, Світлана Смеречинська) та 10-метровий басейн «Еліт» (тренер – Сергій Ксєнніков).

Зазначимо, що деякі учасники показали доволі непогані для їхнього віку результати. Так, четверо діток перевищили І юнацький розряд: по двоє представників «Дельфіна» (Ольга Міцкан, 2002 р.н., на дистанціях 50 м вільним стилем і 100 м комплексом та Анна Писаренко, 2004 р. н., на дистанції 200 м брасом) та «Титану» (тренер — Ілля Дулін). Їм вручили сертифікати на 250 грн. від магазину «Екстрім».

Звуковою апаратурою підтримав Віктор Спіжавко (власник пабу «Паблік»).


Окремих слів вдячності за допомогу в організації та проведенні змагань заслуговують і батьки юних плавців В’ячеслав і Вероніка Цуркан, Роман Тимощук, Андрій Ворона, Володимир Гребенюк, Дар’я Маланчук та інші.

Довідки з питань занять плаванням – за тел.: (050) 374-14-24 (Олег Писаренко).

Нагадаємо також про акцію для школярів, про яку домовилися керівництво «Титану», міського управління освіти та облцентру «Спорт для всіх»: організовані групи школярів можуть плавати зі знижкою 50%. Довідки: (050) 158-12-01 (Володимир Васильович Цуркан).

Фото Максима КОЗМЕНКА, протоколи та сюжети місцевих телеканалів будуть додані.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

no images were found

***

Відео: ВОДНА КОРОЛЕВА 2013 (нагородження)

***

Фото: ВОДНА КОРОЛЕВА 2013 (нагородження)

***

Фото: Фіналістки конкурсу «ВОДНА КОРОЛЕВА 2013» у басейні «Титан»

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.