Фото: ВОДНА КОРОЛЕВА 2013 (нагородження)

10

У п’ятницю, 1.02.13, у новому басейні фітнес-центру «Титан» відбулося нагородження лауреаток конкурсу «ВОДНА КОРОЛЕВА 2013».

 

Співорганізаторами конкурсу виступили Чернівецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», фітнес-центр «Титан» та спортивний портал SportBuk.com (за підтримки СК «Гешко», компанії «Aqua planet» та модельного агентства «Шоу-Тайм»).

На першому етапі у цьому пропагандистському проекті взяли участь 84 красунь (Подивитися фото всіх учасниць можна тут:). За підсумками інтернет-голосування та голосування журі були визначені 15 фіналісток, які продовжили боротьбу за титул «ВОДНА КОРОЛЕВА».

Визначення «головних лауреаток» у фіналі відбулося за підсумками Інтернет-голосування, SMS-голосування та голосування журі. В обох «народних» рейтингах майже весь час лідирувала ведуча радіо Ольга Нестіна. Але за день до завершення SMSголосування її випередила Кристина Хоменко, а в Інтернет-голосуванні Ольгу на останніх годинах обігнала Руслана Онуфрійчук. Ользі одностайно присвоїли титул «ВОДНА КОРОЛЕВА Спорт».


Рейтинг журі далеко не у всіх позиціях збігся з думкою респондентів названих голосувань. Зрештою, найбільшу кількість малів у трьох складових голосування отримала студентка БДМУ Яна Двірничук, яка й здобула титул «ВОДНА КОРОЛЕВА». Титул першої віце- отримала студентка Надія Блага. Однакову сумарну кількість балів з нею мала Марта Мала (до речі, Міс Хотин), яка стала «просто віце-». Титул «ВОДНА КОРОЛЕВА Інтернет» отримала студентка Руслана Онуфрійчук, а «ВОДНА КОРОЛЕВА Глядацькі симпатії» – ще одна студентка ЧНУ Кристина Хоменко.

Переможниця отримала від фітнес-центру «Титан» сертифікат на 50 годин у басейн. Сертифікати на різну кількість годин плавання у басейні «Титан» дісталися всім фіналісткам. По годині плавання отримали і всі учасниці, чиї фото були розміщені на першому етапі (їм необхідно зв’язатися з організаторами). Також всім конкурсанткам від

модельного агентства «ШоуТайм» надали 20% знижку (400 грн) на весь період навчання в Школі для Дівчат (деталі за телефоном 050 700-711-0, директор модельного агентства Ліна Ільніцька).

Всім фіналісткам презентували також симпатичні ексклюзивні футболки від компанії «Aqua planet», чий керівник – у минулому дворазовий чемпіон Європи серед юніорів з карате за версією WSKF Ігор Стець. Він взяв участь у церемонії нагородження. «Головні корони» вручив співвласник басейну Степанюк Олександр Васильович.

 

Фото: Ярослав ГАЛАН

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

1.02.13. ВОДНА КОРОЛЕВА, нагородження у басейні “Титан” (Ярослав Галан, SportBuk.com)

***

Фото: Анатолій БОЙДА

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

1.02.13. ВОДНА КОРОЛЕВА, нагородження у басейні “Титан” (Анатолій Бойда, SportBuk.com)

***

У центрі – "ВОДНА КОРОЛЕВА 2013" Яна Двірничук
10 Комментарии
 1. Марина говорит

  Такої учасниці як Катерина Хоменко не було, бачу у Вас не тільки з математикою проблеми, а і з пам”яттю, а можливо і ще й з совісттю…

 2. Леонид говорит

  Хочу побачити результати голосування журі. Дуже цікаво яким чином вони розподілили місця серед дівчат.
  Переможниця конкурсу, безсумнівно, дуже симпатична дівчина.
  Але для того щоб перемогла конкурсантка із кількістю 24 бали по смс- та інтернет-голосуванню, журі ціленаправлено повинно було розподілити місця серед дівчат, не менш красивіших, а то й красивіщих, які лідирували протягом усього конкурсу, в турнірній таблиці таким чином, щоб у сумі кожна з них набрала менше 39 балів. Адже Руслані Онуфрійчук для виграшу вистачало 2-го місця, а Нестіній та Хоменко, доречі КРИСТИНІ, вистачало й 4-го місця за результатом журі.
  Постає два питання: з якою метою проводилося інтернет- та смс-голосування, якщо вони не впливають на результат? та на майбутнє, якщо дівчата наважаться після цього взяти участь у подібному конкурсі, де ви виступатимете співорганізаторами, яким саме чином можна заручитися підитримкою журі?
  Адже на конкурсі такого рівня, де головний приз абонемент в басейн, червона ціна якого 2500 гривень, про підкуп суддів грошима говорити смішно…

 3. Taras говорит

  А чому ви у всіх звітах і у новинах акцентуєте увагу на дівчині, яка не виграла  ні в одній номінації (Оля Нестіна)…Якщо вона така достойна,  чому журі не дало їй перемогу…Хоча там всі конкурсантки були достойні виграшу….Але конкурс є конкурс, і я вважаю, що потрібно про переможниць  говорити.

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Тарасе, можете уточнити, про що це?:) В яких “всіх звітах і новинах” і про яку дівчину, яка не виграла ні в тодній номінації? Вибачте, просто не розумію про що і про кого йдеться… Якщо Ви про сюжети в новинах, то я не бачив поки що жодного. На місці бачив, що записували ніби “головну переможницю”, а 5 канал ще записував Олю Нестіну, бо вона працює на радіо цієї ж телерадіокомпанії, хіба не природно, що вони звернули увагу на неї?:) А, ще один канал записав першу віце-. Якщо чекаєте відповідь по суті, уточніть про що мова…

   1. kukunoff говорит

    Це так само природньо як те, що “головною переможницею” стала конкурсантка, що за результатами інтернет та смс голосування була далеко не першою. На жаль, у виборах всіх рівнів у нашій країні vox populi має останнє значення, а остаточне рішення приймається невеликою групою людей

   2. Георгій Мазурашу говорит

    Шановний незнайомцю! Можете не сумніватися, що яка б дівчина не стала “головною переможницею”, все одно однім це сподобалось би, а іншим – ні. Інакше на конкурсах краси просто не буває:) Я гарантую, що лауреатки були визначені згідно оголошених заздалегідь умов. Плюс додаткові “бонусні” два титули, про яких написано в інформації. “Голос народу” чітко визначив двох володарок корон (Інтернет і Глядацькі симпатії). І сказав своє слово на передбачених 2/3 у “загальному заліку”. “Головна перможниця”, враховуючи бали від журі, випередила другу і третю учасниць на 4 бали. Тобто якби “голос народу” сукупно в інтернет- і СМС-голосуваннях “недодав” би їй 4 бали, “головна корона” могла дістатися і іншій учасниці. А перша віце- та просто віце- (додатковий титул) набрали однакову кількість балів і лише на 1 (!) випередили лідерку СМС-голосування і на 2 – лідерку Інтернет-голосування. Тобто кожна позиція у кожному голосуванні зіграла свою роль. Повторюю, умови були відомі наперед. І було відомо, що журі теж матиме свої повноваження в частині 1/3 голосів. А це, якщо дивитися математично, має свій діапазон впливу. Зрозуміло, що учасниця, яка була би останньою в обох “народних” голосуваннях, не могла би стати “головною переможницею”, як би цього, приміром, не хотіли члени журі. Нічого дивного немає в тому, що родичі або шанувальники окремих дівчат виявляють невдоволення, що не “їхні фаворитки” опинилися на “головних ролях”. Це супроводжує практично будь-який конкурс краси, який в будь-якому разі є суб’єктивним. Це ж не забіг якийсь, де чітко можна визначити переможців:)

 4. Леонид говорит

  Все життя думав, що таємне голосування, це коли не розголошуються вподобання коннкретного члена журі, але аж ніяк, що колегіальне рішення не оголошується.
  Напевне щоб не образити жодну із конкурсанток. Дуже оригінально з вашого боку. Запатентуйте цей вид голосування.

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Якщо Вам так цікаво, будь ласка (місця за підсумками голосування членів журі): №1 – 5 м, 2 – 3, 3 – 6, 4 – 14, 5 – 11, 6 – 12, 7 – 4, 8 – 7, 9 – 8, 10 – 15, 11 – 10, 12 – 9, 13 – 1, 14 – 13, 15 – 2. Цікаво, що Вам це дає:) Хіба не розумієте, що журі в будь-якому разі затвердило підсумки конкурсу в оголошеному вигляді. Чи у Вас суто “спортивний інтерес”? В принципі, Ви самі назвали причину, чому, можливо, й не варто було “світити” ці цифри. Але… Раз так Вам треба знати:)

 5. Леонид говорит

  Як в анекдоті:
  поїхав якось Чапаєв до Лондона. Приїзжає – на своїй машині, у дорогому
  костюмі, і т.і.
  Пєтька – Васілій Івановіч, як це ви так розбагатіли?
  Чапаєв – та в карти вийграв…
  Пєтька – та вам жеж не щастить?!
  Чапаєв – там таке діло… сів я грати в покер, один з англійців каже – “флеш”. я
  йому – покажіть! а він – ми тут усі джентельмени і вірим на слово… ну тут мені
  як поперло…

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Анекдот прикольний:) Але до цієї теми, м’яко кажучи, недоречний:) Невже Ви припускаєте, що ми би оголосили “підсумки зі стелі”?:) Якось навіть не наївно, а просто незрозуміло:) Тепер Вам, напевно, “для повного щастя” треба було б знати всі контакти людей, які голосували СМС-ками та з компютерів:) Раптом люди просто помилково голосували за інших дівчат, хоча мали би саме за тих, які Вам особисто більше сподобались, так?:) А анекдоти можете ще додавати, це корисно, бо ж сміх продовжує життя;) Удачі!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.