Фото: ВОДНА КОРОЛЕВА 2013 (нагородження)
У п’ятницю, 1.02.13, у новому басейні фітнес-центру «Титан» відбулося нагородження лауреаток конкурсу «ВОДНА КОРОЛЕВА 2013».
Співорганізаторами конкурсу виступили Чернівецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», фітнес-центр «Титан» та спортивний портал SportBuk.com (за підтримки СК «Гешко», компанії «Aqua planet» та модельного агентства «Шоу-Тайм»).
На першому етапі у цьому пропагандистському проекті взяли участь 84 красунь (Подивитися фото всіх учасниць можна тут:). За підсумками інтернет-голосування та голосування журі були визначені 15 фіналісток, які продовжили боротьбу за титул «ВОДНА КОРОЛЕВА».
Визначення «головних лауреаток» у фіналі відбулося за підсумками Інтернет-голосування, SMS-голосування та голосування журі. В обох «народних» рейтингах майже весь час лідирувала ведуча радіо Ольга Нестіна. Але за день до завершення SMSголосування її випередила Кристина Хоменко, а в Інтернет-голосуванні Ольгу на останніх годинах обігнала Руслана Онуфрійчук. Ользі одностайно присвоїли титул «ВОДНА КОРОЛЕВА Спорт».
Рейтинг журі далеко не у всіх позиціях збігся з думкою респондентів названих голосувань. Зрештою, найбільшу кількість малів у трьох складових голосування отримала студентка БДМУ Яна Двірничук, яка й здобула титул «ВОДНА КОРОЛЕВА». Титул першої віце- отримала студентка Надія Блага. Однакову сумарну кількість балів з нею мала Марта Мала (до речі, Міс Хотин), яка стала «просто віце-». Титул «ВОДНА КОРОЛЕВА Інтернет» отримала студентка Руслана Онуфрійчук, а «ВОДНА КОРОЛЕВА Глядацькі симпатії» – ще одна студентка ЧНУ Кристина Хоменко.
Переможниця отримала від фітнес-центру «Титан» сертифікат на 50 годин у басейн. Сертифікати на різну кількість годин плавання у басейні «Титан» дісталися всім фіналісткам. По годині плавання отримали і всі учасниці, чиї фото були розміщені на першому етапі (їм необхідно зв’язатися з організаторами). Також всім конкурсанткам від
модельного агентства «ШоуТайм» надали 20% знижку (400 грн) на весь період навчання в Школі для Дівчат (деталі за телефоном 050 700-711-0, директор модельного агентства Ліна Ільніцька).
Всім фіналісткам презентували також симпатичні ексклюзивні футболки від компанії «Aqua planet», чий керівник – у минулому дворазовий чемпіон Європи серед юніорів з карате за версією WSKF Ігор Стець. Він взяв участь у церемонії нагородження. «Головні корони» вручив співвласник басейну Степанюк Олександр Васильович.
Фото: Ярослав ГАЛАН
![]() |
| 1.02.13. ВОДНА КОРОЛЕВА, нагородження у басейні “Титан” (Ярослав Галан, SportBuk.com) |
***
Фото: Анатолій БОЙДА
![]() |
| 1.02.13. ВОДНА КОРОЛЕВА, нагородження у басейні “Титан” (Анатолій Бойда, SportBuk.com) |
***


