Футбол: «Глибока» стала одноосібним лідером Чемпіонату області

2

Центральним у 9 турі Чемпіонату області з футболу 9.06.12 був матч у Глибоці, де «Маяк» у напруженій боротьбі поступився «Глибоці».

12.06.12 "Маяк" і "Глибока" ще раз зійдуться у повторному півфіналі Кубка області (у Глибоці зіграли унічию 2:2)

Глибочани першими відкрили рахунок. Гостям поля вдалося відновити рівновагу. Але під завісу зустрічі, коли здавалося, що буде зафіксована нічия, Іван Павлик забив свій другий м’яч, який приніс «Глибоці» перемогу та одноосібне лідерство. Щоправда, на турнірному екваторі «Глибоку» може наздогнати «Банилів», який ще має гру в запасі (з «Підгір’ям» 16.06.12). На медалі реально поки що претендують 5 команд.

9 тур

9 червня (субота) 18:00

ФК «ПІДГІР’Я» – «ЧЕРЕМОШ-КОЛОС» – 1:0 (Олександр Доскалюк)

«ГЛИБОКА»  – «МАЯК» – 2:1 (у гостей двічі відзначився Іван Павлик, в т.ч. на останніх хвилинах)

«БАНИЛІВ» – ФК «БУКОВИНА-2» – 5:1

«ПУТИЛА»  – ФК «РОТОР» – 0:5