Футбол: Нові кадрові зміни і контрольні ігри «Буковини»

0

Чернівецька «Буковина» поповнила свої ряди новими виконавцями і зіграла чергові контрольні поєдинки під час навчально-тренувального збору в Криму.

26.02.12 «Буковина»  зіграла у Криму черговий контрольний матч. Цього разу підопічні Вадима Зайця протидіяли лідеру другої ліги (група «А») ПФК «Суми». Зустріч відбувалася у смт. Куйбишеве.

Перший гол у зустрічі забила команда Ігоря Захаряка. На 17 хвилині матчу після подачі кутового влучного удару головою завдав Андрій Ятленко. У другому таймі буковинці зуміли двічі “розписатися” у воротах суперника. На 57 хвилині гри влучного удару з метрів 16 завдав потенційний новачок «Буковини», а згодом наша команда зуміла вийти вперед. Після прострілу Руслана Гунчака «рамку» суперника вразив Вадим Мельник. Чернівчани перемогли – 2:1.

Склад «Буковини»: Олександр Мусієнко, Олександр Вечтомов (Іраклій Циколія, 46), Вадим Мельник, потенційний новачок (Володимир Найко, 46), Олег Керчу, Руслан Гунчак, Євген Сантрапинських (Степан Маковійчук, 46), Антон Крамар (Юрій Бровченко, 63), Тарас Яворський (Роман Дорош, 72), потенційний новачок (Володимир Монастирський, 84), потенційний новачок (Олександр Семенюк, 63).

1 березня підопічні Вадима Зайця зіграють контрольний поєдинок із колективом першої ліги ФК «Львів».

Захисник Володимир Найко став гравцем “Буковини”

Буковинська команда поповнили свої лави ще одним гравцем. Футболістом нашого колективу став захисник Володимир Найко. Контракт Володимира з ФСК «Буковина» розрахований на 1,5 роки.

Володимир Найко  народився 17 січня 1988 року в Чернівцях. Футболом розпочав займатися у СДЮСШ «Буковина» (тренер – Олексій Дашкевич). У Чернівцях Володимир тренувався до 8 класу. Потім наш земляк поїхав на оглядини в академію київського «Динамо». У динамівській школі імені Валерія Лобановського Володимир Найко займався три роки. У дитячо – юнацькій футбольній лізі України виступав за київські команди «Локомотив – МСМ-ОМІКС» і «Динамо» (59 матчів, 3 голи).

У 2005 – 2007 роках Володимир виступав у другій лізі за команду «Динамо – 3» (Київ). За динамівський колектив зіграв 51 офіційний матч (1 гол). Цікаво, що єдиний гол у лавах «Динамо – 3» Найко забив у ворота … «Буковини». Сталося це у матчі першого туру першості України – 2006/2007 «Буковина» – «Динамо – 3». Зустріч завершилася з рахунком 1:1, а Володимир Найко реалізував пенальті, який призначили у наші ворота за гру рукою Петра Климуса.

У другій половині 2007 року буковинець виступав у дублюючому складі луганської «Зорі», де зіграв 10 матчів. Згодом Володимир перейшов у колектив «Нафком» (Бровари), за який провів 35 офіційних поєдинків (2 голи).

Влітку 2009 року разом із головним тренером Олегом Федорчуком і групою гравців клубу з Броварів Володимир Найко переїхав до Вінниці, де розпочав виступи у місцевій «Ниві». У сезоні – 2009/2010 Володимир допоміг вінницькій «Ниві» виграти Кубок другої ліги та здобути путівку в перший дивізіон вітчизняного футболу. За «Ниву» новачок «Буковини» встиг зіграти 79 офіційних матчів (7 голів).

Виступ у професійних клубах:

2005/2006 – «Динамо – 3» (Київ) – 25

2006/2007 – «Динамо – 3» (Київ) – 26 (1)

«Буковина» виставила на трансфер Вадима Рибальченка

ФСК «Буковина» прийняв рішення виставити на трансфер нападника Вадима Рибальченка. Про це повідомив спортивний директор чернівецького клубу Віктор Олійник.

Зазначимо, що Вадим підписав контракт із «Буковиною» у серпні 2011 року. Рибальченко зіграв за наш колектив лише одну зустріч (кубковий матч «Буковина» – «Олімпік» – 3:2).

Воротар Сергій Тукач – гравець «Буковини»

Чернівецький клуб підписав однорічний контракт із голкіпером Сергієм Тукачем. Сергій народився 22 серпня 1987 року в Сімферополі.  Зріст – 189, вага – 82. У чемпіонаті України (ДЮФЛ) виступав за ЛВУФК (Луганськ) – 24 матчі. У сезоні – 2006/2007 зіграв 2 матчі за дубль луганської «Зорі». У 2007 – 2009 роках захищав кольори кримської команди «ІгроСервіс» (Сімферополь). За цей колектив зіграв у першій лізі 4 поєдинки. У 2010 році грав у основі команди першого дивізіону «Фенікс – Іллічовець» (Калініне) – 17 матчів. Минулого року був резервним воротарем армянського «Титану» (2 зустрічі).

Контрольний матч. “Буковина” – ПФК “Олександрія” (молодіжний склад) – 2:2

На штучному полі ГСК «СКІФ» чернівецька «Буковина» протидіяла молодіжному складу ПФК «Олександрія». Це була друга гра наших земляків за сьогоднішній день. Підопічні Вадима Зайця зуміли відзначитися вже на 5 хвилині зустрічі. Шкіряна куля опинилася у воротах представників Кіровоградської області завдяки вдалим індивідуальним діям Євгена Сантрапинських. А на 42 хвилині матчу після прострілу Іраклія Циколії, м’яч у «рамку» суперника відправив Олександр Семенюк.

На жаль, у другій половині зустрічі олександрійці спромоглися зрівняти результат. Наші земляки пропустили на 58 та 88 хвилинах гри. Підсумок гри – 2:2.

Склад «Буковини»: Олександр Мусієнко, Іраклій Циколія, потенційний новачок, Сергій Басов, Олег Керчу, Руслан Гунчак, Антон Крамар, Тарас Яворський, Роман Дорош, Євген Сантрапинських, Олександр Семенюк (Роман Степанков, 46).

Наступний контрольний поєдинок у нашої команди запланований на 21 лютого. Суперник – колектив Національної дивізії чемпіонату Молдови «Олімпія» (Бєльці). Зазначимо, що у сезоні – 2010/2011 «Олімпія» виступала у Лізі Європи.  Молдовська команда також є дворазовим бронзовим призером чемпіонату сусідньої країни (1994/1995, 2009/2010).

Контрольний матч. ФК “Севастополь – 2” – “Буковина” – 1:1

В атаці Олег Керчу. Фото: fcsevastopol.com

Чернівецька «Буковина» зіграла перший контрольний матч під час навчально – тренувального збору в Криму. На навчально – тренувальній базі «Таврії» підопічні Вадима Зайця протидіяли колективу другої ліги (група «Б») ФК «Севастополь – 2». Зазначимо, що наші земляки грали на фоні великих фізичних навантажень. Зокрема, напередодні сьогоднішнього поєдинку буковинські футболісти працювали в режимі трьохразових тренувань. Цікаво, що гравці «Буковини» вперше цього року зіграли, так би мовити, «на землі». У матчі з «Севастополем – 2» тренерський корпус нашої команди ставив за мету перевірити потенційних новачків «Буковини».

Щодо гри, то відчувався вищий клас футболістів «Буковини». На жаль, наші гравці не змогли реалізувати слушні нагоди для того, щоби вразити ворота суперника. Зокрема, двічі втратив шанс відзначитися нападник Олександр Семенюк. А перший гол у зустрічі забили гравці севастопольського колективу. Шкіряна куля опинилася у воротах «Буковини» після розіграшу стандарту (31 хвилина), а у другій половині зустрічі, завдяки автоголу, наша команда зрівняла результат. Остаточний підсумок матчу – 1:1.

Склад «Буковини»: Сергій Тукач, Олександр Вечтомов, Вадим Мельник (к/к), потенційний новачок, Олег Керчу (Іраклій Циколія, 46), Володимир Монастирський (Роман Степанков, 70), потенційний новачок, Борис Орловський, Юрій Бровченко, Степан Маковійчук, Олександр Семенюк (потенційний новачок, 46).

Сьогодні, о 15 годині чернівецька “Буковина” зіграє ще один контрольний поєдинок. Суперник – молодіжна команда ПФК “Олександрія”.