Альтернативний огляд подій: На Буковині є свій Пауль-провидець

2
Серед відвідувачів нашого порталу є чимало шанувальників спорту і гумору. Деякі не лише шукають у відповідному розділі щось веселе, а й самі діляться спортивними анекдотами, гуморними афоримами тощо. Цю “народну творчість” ми поки що розміщуємо в “Альтернативний огляд подій”, який оновлюватиметься кожного разу, коли до нас надійде щось веселеньке від наших відвідувачів.
18.07.2010
“Вплив” Мглинця на результати “Буковини”
Хоча п. Віктор Мглинець вже не працює у футбольному клубі “Буковина”, перший млинець у І лізі вийшов наполовину гливким.

(“Буковина” у 1 турі зіграла унічию 2:2 з овідіопольським “Дністром”)

***

Анти-марш футбольних вболівальників
Перед другим домашнім матчем “Буковини” у І лізі відбудеться “анти-марш” футбольних вболівальників, які закликають всіх бажаючих підтримати улюблену команду за годину до початку гри пробігтися 800 метрів, зробити комплекс загальнорозвиваючих вправ і при цьому вигукувати, що “Буковина” – найздоровіша команда І ліги!” Запис для участі в “анти-марші” – в 15 секторі стадіону “Буковина”.

(перед матчем 1 туру “Буковина” – “Дністер” (Овідіополь) відбувся матч фанатів “Буковини” від Соборної площі до стадіону “Буковини”, але деякі чернівчани скаржилися, що цей марш був надто “пивним” і т.п.)

***

Анекдот про культуриста (Велика “шафа” з маленьким “ключиком”)
Дівчина вийшла заміж за культуриста. На другий день подруги цікавляться, як прошла шлюбна ніч – мовляв, він же такий потужний, такі м’язи… А наречена розказує: “Ой, дівчата, що вам сказати. Уявіть собі, що на вас падає повна одягу двохстворчата шафа, а потім з неї з’являється маленький ключик…

***

Буковинський Пауль прогнозує матчі “Буковини”
На Буковині з’явився свій футбольний провидець, який поки що прогнозує не гірше за німецького восьминога Пауля, який, як відомо, влучно передбачив переможців у всіх матчах за участю збірної Німеччини, а також у фіналі Голландія – Іспанія. Наш колега Пауля – порося з Мамаївців, якого назвали на честь славнозвісного восьминога-провидця. Буковинський Пауль на даний час має в активі один влучний прогноз – перед матчем “Буковина” – “Дністер” (Овідіополь) йому насипали їжу у корита з емблемами двох клубів, і він з’їв все, що вказувало на майбутню нічию. Наразі важко однозначно сказати, чи мамаївський Пауль спрогнозував результат матчу завдяки своїм надзвичайним здібностям, чи він просто був дуже голодний, тому “вичистив” обидва корита. Проте незвичним порсям вже зацікавилися місцеві букмекерські контори, а також три ресторани, які хотіли би після завершення “кар’єри прогнозиста” отримати Пауля на свою кухню в якості делікатесного м’яса.

***

12.07.2010

Через восьминога-провидця… не проводитимуть фінальну частину Чемпіонату світу з футболу
У зв’язку з тим, що німецький восьминіг Пауль наперед вказав переможців у всіх матчах Чемпіонату світу з футболу, на які він робив прогнози, ФІФА вирішила… не проводити всі наступні фінальні частини, поки буде живий незвичний футбольний провидець. Як заявив Йожеф Блатний, до визначення 16 найсильніших матчі з метою подальшої популяризації футболу будуть проводити на різних континентах, а далі все відбуватиметься у штаб-квартирі Пауля – він, згідно із жеребкуванням, назве переможців у всіх парах, після чого нагородять переможців та призерів і оголосять Чемпіонат світу закритим. Це, як заявив Йожеф Блатний, дозволить зекономити близька 1 мільярда доларів США, що в умовах кризи теж немаловажно.
Карикатура Юлії Косівчук
2 Comments
  1. Олексій says

    По маршу то у Вас гумор такий? Дуже сумно…

    1. Шановний Олексію, це НАДІСЛАНЕ ВІДВІДУВАЧЕМ, який поки що не хоче афішувати своє ім’я. На мій погляд, це такий собі філософський гумор – що фан-клуб має менше “рекламувати” пиво і більше пропагувати спорт і здоровий спосіб життя. Принаймні, я так зрозумів. А Ви з фан-групи?

Leave A Reply

Your email address will not be published.