«Буковина» тричі поступається у чемпіонаті України

0

8 травня, у Чернівцях відбувся матч 21-го туру друголігового чемпіонату України (група «А»), в якому ФСК «Буковина»  грала у рідних стінах проти «Карпат» (Галич). Хочеться зазначити, що чернівецьку команду не відпускають кадрові проблеми. Через дискваліфікацію гру пропускали – Орнат і Калайтан.

Незважаючи на досить атакуючий футбол за 45 хвилин футболісти голами не відзначились. Чого не можна сказати про тайм другий. Хоча другу половину зустрічі активніше розпочали чернівчани. Свій момент не реалізував Козлов. А Роман Лебедь свій момент використав. На 56 хвилині Роман замкнув простріл із правого флангу – 0:1. На 63 хвилині відбувся результативний удар від Віктора Хомченка – 0:2. А через дві хвилини Лебедь вдало зіграв на добиванні і добив чернівецьку команду – 0:3.
Єдиним позитивним моментом наприкінці гри був сейв Івана Пономаренка після удару Ігоря Худобяка з одинадцятиметрової позначки.
«Жовто-чорні» поступилися з рахунком 0:3. Це вже третя поспіль поразка підопічних Євгена Коваленка.
«Буковина» – «Карпати» (Галич) – 0:3

«Буковина»: Пономаренко, Рябий Д., Дмитрієв, Орловський, Гакман, Еногела, Боровець, Козлов (Беслюбняк, 83), Рябий А., Клочан (Карповський, 77), Палагнюк.

Запасні: Пилипчук, Мануіла, Хучбаров.

Головний тренер: Євген Коваленко.

«Карпати» (Галич): Вульчин, Поручинський (Вичіжанін, 53), Матушевський, Никитюк, Нагорний, Вербний, Лебедь (Страшкевич, 69), Козак, Бей (Мердєєв, 57), Хомченко (Худобяк, 69), Семчук (Танчин, 76).

Запасні: Зеленський, Авраменко, Марушка.

Головний тренер: Роман Гнатів.

Голи: Лебедь (56, 65), Хомченко (63)

Попередження: Рябий Д. (30), Козлов (36), Еногела (43) – Нагорний (22).