Хто потрапив у фінал Кубку?

0

На паркеті чернівецького ФОК «Олімпія» відбулися півфінальні матчі Кубку Чернівців з футзалу сезону-2021.

У першому матчі зіграли «Урожай» та чинний чемпіон Чернівців – «Волока». «Урожай» розпочав матч швидким голом, вже на 5 хвилині Денис Хандій вразив ворота волочан. Гравцям «Волоки» вдалось зрівняти рахунок лише за шість хвилин до завершення основного часу матчу. Врятував свою команду Олександр Жумига. Але не зважаючи на це, кращими у серії пенальті стали гравці «Урожаю» – 5:4.
Другими на паркет вийшли «Чернівецький рятувальник» та «TOM. Studio». В цьому матчі «рятувальники» безжально розібрались зі своїми опонентами – 9:1. У складі переможців два хет-трики оформили Юрій Гумен та Роман Григоришен, Олександр Баланецький оформив дубль та один гол на свій рахунок записав Юрій Масікевич. Що цікаво, єдиним гравцем, який зміг відзначитись за «TOM. Studio» став воротар Ростислав Храпко.
За підсумками матчів, у фінальні зустрінуться «Урожай» та «Чернівецький рятувальник». Вирішальний матч відбудеться 9 квітня о 17.00.