Буковинські спортсмени здобули медалі на Чемпіонаті України з класичного жиму лежачи

0

У Хмельницькому 6 квітня завершився чемпіонат України з класичного жиму лежачи. Учень КБУ «ДЮСШ м.Чернівців» Саган Микола виборов золоту медаль серед юніорів у ваговій категорії до 120 кг з результатом 190 кг, а у ваговій категорії до 63 кг  друге місце серед жінок посіла Жуковська Наталія з результатом 90 кг.

До успішного виступу спортсменів готував Крушельницький Володимир Юліанович, тренер, Майстер спорту України з паверліфтинг, важкої атлетики, призер Всеукраїнських змагань з паверліфтинг. Варто відзначити, що підготовку спортсмені Володимир Юліанович проводить на базі СК «Лідер», де тренер проводить заняття, як для маленьких дітей, так і для професійних спортсменів.