УСК «Довбуш» переграв «Варатик»

0

На стадіоні  ФОК «Олімпія» відбувся матч 9-го туру Чемпіонату України серед аматорських команд в якому зустрілись УСК «Довбуш» та коломийський «Варатик».

Гравці «Довбуша» відкрили рахунок на 8-й хвилині матчу. Гол у свій актив записав новачок «Довбуша» Олександр Тодорович. На 24 хвилині міг забити Олександр Жумига, але не зумів переграв голкіпера господарів, після чого м’яч відскочив до ще одного новачка «Довбуша» Дмитра Дучака, проти якого порушили правила представники Івано-Франківської області. Пенальті реалізував капітан чернівецької команди Валентин Рудич.

Після перерви гравці «Варатика» все ж зуміли скоротити перевагу чернівецького колективу у рахунку. Після чудового удару Петра Уштану, м’яч влетів у ворота. А через три хвилини після прострілу Артема Меркушова м’яч у власні ворота відправив Василь Маковійчук. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу УСК “Довбуш” з рахунком 1:3.

«Варатик» – «Довбуш» – 1:3

«Варатик»: Андрій Синчишен, Юрій Делейчук (Владислав Солоджук, 87), Петро Іваничук, Роман Левандович, Володимир Іваничук (Андрій Ласійчук, 87), Богдан Бабійчук (Петро Уштан, 57), Василь Маковійчук, Олег Блонський, Ігор Крамар, Павло Уштан (Олег Дищук, 77), Роман Гаврилюк. Запасні: Ігор Гавадзюк, Володимир Бедзінський. Тренер – Андрій Олійник.

«Довбуш»: Богдан Степаненко, Валентин Рудич, Ілля Стрільчук, Микола Геник, Дмитро Бобик (Юрій Шевчук, 90), Андрій Шишигін, Олександр Тодорович (Вадим Бута, 68), Артем Меркушов (Антон Батрак, 86), Олександр Жумига (Дмитро Постолакій, 90), Віктор Масікевич (Віталій Давидюк, 73), Дмитро Дучак (Владислав Ватаманюк, 68). Запасний: Юрій Генцар. Тренер – Віталій Куниця.

Голи: Олександр Тодорович (8), Валентин Рудич (25, з пенальті), Василь Маковійчук (65, автогол) – Петро Уштан (62).