На жаль, у цьому матчі чернівецька команда мала серйозні кадрові проблеми. Через травму не зміг зіграти Максим Воробйов. Не вийшов на майданчик і Владислав Лисаненко. Цікаво, що Максим і Владислав у першому півфінальному матчі плей-оф набрали на двох 50 очок. Зрозуміло, що відсутність цих виконавців значно вплинула на гру господарів.

Після тривалої перерви у лавах «CHE-BASKET» з’явився Ігор Федчук.

У першій чверті баскетболісти «Маяка» зуміли вийти вперед – 22:16. Друга чверть завершилася з нічийним рахунком (16:16). А ось у третій чверті представники Рівненської області збільшили свою перевагу у рахункові – 60:47. На жаль, схилити шальки терезів на свій бік буковинська команда не змогла – 63:76.

У другому півфінальному матчі гравців «CHE-BASKET» підводила реалізація. Зокрема, гравці чернівецької команди нереалізували 15 штрафних кидків.

Найрезультативнішим у складі команди Геннадія Водовоза став Олександр Шашков – 30 очок. 18 очок набрав Ігор Федчук.

«CHE-BASKET» – «Маяк» – 63:76 (16:22, 16:16, 15:22, 16:16)

Рахунок серії – 1:1.