«Буковина» поступається «Поділлю»

0

19 квітня відбувся матч 18 туру Другої ліги в якому чернівецька «Буковина» на виїзді протистояла хмельницькому «Поділлю».

Варто зазначити, що через перебір жовтих карток команда Євгена Коваленка мала проблеми зі складом.  Борис Орловський та Артем Дмитрієв були змушені пропустити гру. Тому захисну лінію Рябий Д. – Сивка – Еногела – Гакман можна легко назвати досить експериментальною та вимушеною. Це дало про себе знати, ще у першому таймі.
На 2 хвилині господарі вдало виконали перший кутовий. Подачу ударом головою замкнув Андрій Ліповуз. А на 14 хвилин гравці «Поділля» організували швидку контратаку, яку завершив Кирил Костенко влучним ударом у дальній кут буковинської команди – 2:0.  Господарі поля могли збільшити свою перевагу, але вдалі дії голкіпера Івана Пономаренка врятували команду від  «розгрому» в першій частині гри.
На другий тайм на поле «жовто-чорні» вийшли зовсім з іншим настроєм. Чернівчани «прижали» своїх опонентів на чужій половині поля, що принесло свої результати. На 53 хвилині Василь Палагнюк відправив м‘яча у нижній кут – 2:1. Але радість буковинців перервав Ігор Карпенко, який вдало замкнув подачу Володимира Савошка – 3:1.
Хоча «жовто-чорні» ще шукали свого шансу біля воріт «Поділля», однак скоротити відставання їм не вдалось. Матч завершився із рахунком 3:1. «Буковина» залишається на шостій сходинці турнірної таблиці.
«Поділлю» – «Буковина» –  1:3
«Поділля»: Чуваєв, Павлюк, Воловик (Жданов, 46), Пернацький, Корохов, Ліповуз, Пріхна (Цибульник, 72), Костенко (Салбак, 90+1), Каверін, Савошко (Панасенко, 87), Карпенко (Прильопа, 76).
Запасні: Шухман, Матвєєнко, Худік, Романюк.
Головний тренер: Віталій Костишин.
«Буковина»: Пономаренко, Рябий Д. (Карповський, 26), Сивка (К), Еногела, Гакман, Клочан, Боровець, Орнат, Козлов, Калайтан (Беслюбняк, 88), Палагнюк.
Запасні: Пилипчук, Рябий А.
Головний тренер: Євген Коваленко.
Голи: Ліповуз (2), Костенко (14), Карпенко (58) – Палагнюк (53).