«Буковина» поступилась «Ужгороду»

0

9 квітня відбувся матч 16 туру Другої ліги в якому «Буковина» на виїзді зустрілась із лідером чемпіонату ФК «Ужгород».

Хоча на початку гри гравці «Буковини» більше контролювали м‘яч, але на 20 хвилині гри підопічні Володимира Васютика мали чудовий шанс вийти вперед, Павло Тищук не влучив у ворота з убивчої позиції. А за п‘ять хвилин гравці «Буковини» відкрили рахунок. Після сольного проходу Артур Орнат влучно пробив по воротам закарпатського колективу.

На початку другої половини «жовто-чорні» виглядало активніше. На 53 хвилині Орнат знову протягнув м‘яч через пів поля, але пробив трохи вище воріт. А вже через три хвилини Олег Вишневський влучив у стійку. На 68 хвилині гри господарі поля таки зрівняли рахунок. Капітан закарпатської команди Адріан Пуканич влучно пробив головою. А вже через 8 хвилин «Ужгород» вже вийшов вперед, забив Вадим Ференцик.

В доданий час «дубль» оформив Пуканич. А згодом остаточний рахунок матчу встановив Каміль Хучбаров – 3:2. «Буковина» в останніх трьох матчах набрала лише одне очко та залишається на сьомому місці.