«CHE-BASKET» переміг «Дружківку» та зрівняв рахунок у чвертьфінальній серії

0

Команда «CHE-BASKET» зіграла другий виїзний матч чвертьфіналу плей-оф першолігового чемпіонату України із БК «Дружківка» (Донецька область). Інформує chebasket.com.

Після першої чверті баскетболісти «Дружківки» мали перевагу у 10 очок – 27:17. У наступних двох чвертях підопічні Геннадія Водовоза набрали на одне очко більше за суперника. А ось у четвертій чверті буковинська команда таки схилила шальки терезів на свій бік. Вигравши четверту чверть з рахунком 31:17, гравці «CHE-BASKET» стали кращими – 96:90. Тепер рахунок у серії став нічийним – 1:1.

Найбільше очок «CHE-BASKET» приніс Максим Воробйов – 30. 23 очка набрав Владислав Лисаненко, а 20 – Олександр Шашков. Відзначимо також 10 результативних передач Андрія Кобця.

«CHE-BASKET» – «Дружківка» – 96:90 (17:27, 28:27, 20:19, 31:17)

«CHE-BASKET»: Андрій Кобець (18+10 підбирань, 10 результативних передач), Вадим Івонуц (5), Олександр Шашков (20), Максим Воробйов (30), Владислав Лисаненко (23+13 підбирань), Максим Заремський, Микита Цуркан, Максим Нестеренко, Денис Камінський, Нікіта Когут, Микита Мальгінов, Олександр Радомський.

«Дружківка»: Дмитро Поповський (34), Андрій Шаламов (19), Артур Григоревський (4), Максим Мочалов (20+11 підбирань), Максим Клевачов (4), Ренат Рахметов, Артем Гірченко (4), Данило Канішев, Ілля Шуйський (5), Кирило Полуненко, Владислав Євстігнєєв.