Армспорт: 3 буковинські медалі на Кубку Пушкарів 2019 (відео)

0

Буковина «засвітилась» на п’єдесталі пошани представницького турніру з армспорту в Тернополі «Кубок Пушкарів» пам’яті видатного вітчизняного борця на руках Андрія Пушкаря, який трагічно загинув у ДТП, та його батька…

Як повідомив SportBuk.com президент федерації арсмпорту Маріус Байка, 15-річний Дмитро Бордун здобув «срібло» серед юнаків у категорії до 65 кг (права рука), а Володимир Шелест, який знаний і як арбітр у цьому виді спорту, став срібним призером серед дорослих у категорії до 80 кг і на праву, і на ліву руку.

Всього у змаганнях взяли участь понад 230 спортсменів. Усім, хто продовжує справу Андрія Пушкаря, на відкритті його дружина Світлана Пушкар, яку процитували на zz.te.ua: «Андрій був би дуже радий такій великій присутності людей на цих змаганнях. Тому щиро дякую усім, хто продовжує його справу, а також усіх, хто приїхав на ці змагання».

Цей турнір започаткував дев’ять років тому зірковий борець на руках Андрій Пушкар – у пам’ять про свого батька, заслуженого тренера України Анатолія Пушкаря. А тепер, на жаль, змагання стали пам’яті вже і його…

Серед почесних гостей був і титулований стронгмен Василь Вірастюк.