Футбольно-владний ювілей 18.03.18 у Вашківцях

0

У неділю, 18.03.2018 р., у Вашківцях Вижницького району – турнір з міні-футболу, присвячений ювілею місцевому пропагандисту здорового способу життя Юрія Гнатишина, який є керуючим справами виконавчого комітету Вашківецької міської ради об’єднаної територіальної громади.

Юрій Михайлович до об’єднання громади був заступником Вашківецького міського голови, раніше – директором міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і т.д. «Найріднішою» справою в його житті є, напевно, все-таки спорт, яким Юрій Гнатишин продовжив успішно займатися і у ветеранському статусі. Тож не дивно, що 60-ліття він вирішив відзначити у «футбольному стилі» – турніром з міні-футболу серед ветеранських команд.

Як повідомив SportBuk.com директор ФОК «Олімпія» Євген Дзівідзінський, «футбольно-владний ювілей» має розпочатися у Вашківцях на майданчику з штучним покриттям о 10:30. Для участі у турнірі запросили 4 команди, які зіграють за олімпійською системою. У півфіналі мають зіграти «Буковина» – Заболотів (Івано-Франківська обл.) та Вашківці – «Легмаш». Далі – матчі за 3 і 1 місця.

Від імені друзів та колег по «спортивному цеху» щиросердно вітаємо Юрія Михайловича з цією датою, бажаємо міцного здоров’я, сил і наснаги й надалі «так тримати», приносячи користь і новоствореній об’єднаній громаді, і спортивно-оздоровчому руху!

Георгій Мазурашу, SportBuk.com,
директор облцентру «Спорт для всіх»,
у 2005-08 рр. керівник обласного спорту

***

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.