Звитяги чернівчан на ЧУ-2017 серед ДЮСШ та Кубку України (відео, фото)

0

Сім нагород здобули вихованці чернівецької школи пауерліфтингу на чемпіонаті України серед учнів ДЮСШ 2017 р. в Коломиї.

Як повідомив SportBuk.com заслужений тренер України Ігор Ясенецький, переможцями та призерами стали:

Володимир Сандуляк – 3 м.

Чернівецька ДЮСШ посіла в командному заліку 2 місце у 3-ій віковій групі та 3 місце у 4-ій віковій групі.

Там же, у Коломиї, гостює і Кубок України з пауерліфтингу. Чернівчанка Зіна Демян стала бронзовою призеркою в абсолюті серед жінок, а чернівецька жіноча збірна – другою в командному заліку.

Зіна Демян та Вікторія Гурак (тренери – Наталя та Ігор Ясенецькі) вперше виконали норматив майстра спорту. А іншому чернівчанину Ростиславу Кініщуку під час цих національних змагань вручили посвідчення майстра спорту України. Цю почесну місію виконав президент федерації пауерліфтингу України Сіражутдин Гаджирамазанович Базаев (багаторазовий чемпіон світу та Європи).