Фото: Чернівецькі боксери і переселенці з Донецька прибирали берег Прута

0

Удруге за короткий період чернівецький боксерський клуб «Колізей-Машзавод» організував суботник з прибирання прибережної території річки Прут.

141011-Kolizey-uborka-Prut-sportbuk.com (10)

Як повідомив SportBuk.com тренер клубу і організатор акції Олександр Погодін, цього разу на суботник зібралось 16 чоловік. Прибирали прибережну територію в районі вул. Прутської.

Цього разу зібрали 52 пакети сміття – менше, ніж минулого разу, але тому, що сміття вже там значно менше. Те, що залишилось, треба вже трактором прибирати, а не вручну.

На суботник вийшла активна молодь клубу «Колізвей-Машзавод», яку підтримали колектив шинного сервісу «Магнат-авто», плюс двоє хлопців-переселенців з Донецька (1998 і 2000 рр.н.).

Ще один хлопець запропонував скинути на підтримку акції кошти на картку. Але організатори відмовилися, зазначивши, що краще прийти і допомогти особисто.

Як зауважив Олександр Погодін, багато хто ре постив оголошення в соціальній мережі про майбутній суботник, але мало хто прийшов.

Як і минулого разу, акцію підтримав директор ТОВ «Машзавод» Віктор Анатолійович Сідляр (забезпечив пакети для сміття, рукавички та воду), а також начальник відділу з питань благоустрою, санітарії та екології Першотравневої районної у м. Чернівцях ради Віталій Геннадійович Назаров, який допоміг з лопатами, технікою (і вивіз сміття).

Клуб «Колізей-Машзавод» має намір й надалі організовувати подібні соціальні акції.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

***

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.