Фото: «Головний олімпієць» відкрив на Буковині новий стандартний басейн

1

Приємними сюрпризами супроводжувалися перші візити Івана Гешка по районах в якості новообраного голови обласного відділення НОК України.

 

У понеділок, 29.09.14, найтитулованіший спортсмен і «головний олімпієць» Буковини  Іван Гешко відвідав Сторожинеччину та Глибоччину – в тандемі з директором обласного центру «Спорт для всіх» Георгієм Мазурашу.

Візити готувалися за участю керівників районних осередків Національного Олімпійського комітету України (відповідно, Сергій Москалюк та Олександр Бордун).

Отож, перша офіційна зустріч зіркового бігуна Івана Гешка в якості голови обласного відділення НОК України відбулась у Сторожинці – з головою райдержадміністрації Ярославом Бартошом та, звісно, місцевим «головним олімпійцем» Сергієм Москалюком. Будучи людиною «спортивною», Ярослав Михайлович подвійно зрадів такому «особливому» гостю. Як і деякі інші працівники РДА, яким випала нагода познайомитися особисто і сфотографуватися з кращим спортсменом України 2006 р.

Під час зустрічі в районній державній адміністрації сторони зійшлися на тому, що варто активізувати співпраці між районною владою та обласним відділенням НОК України і облцентром «Спорт для всіх» – зокрема, в напрямку популяризації олімпійських ідей, спорту і здорового способу життя. Як і «анонсував» Іван Тарасович у своїх коментарях щодо організаційних планів в разі перемоги на виборах голови олімпійського відділення, він почав домовлятися про започаткування у 2015 р. в кожному районі принаймні одного спільного масштабного олімпійського свята, яке допоможе додатково «атакувати» місцеве населення і, зокрема, молодь – з метою залучення до занять спортом та оздоровчою фізичною культурою.

Після РДА Іван Гешко відвідав районний ліцей, де провів «Олімпійський урок», який прогнозовано увінчався роздачею автографів та фотографуванням на пам’ять.

В ліцеї Івану Тарасовичу нагадали, що його тренер Георгій Миронюк родом із Сторожинеччини. І попросили розказати трохи про нього. Крім цього, Сергій Москалюк із задоволенням згадував, як свого часу возив на змагання тоді ще зовсім юного майбутнього олімпійця. А вчителька фізвиховання ліцею, як виявилось, декілька разів їздила з майбутньою зіркою легкої атлетики на національні змагання.

Приємним сюрпризом для Івана Тарасовича стала й наявність в ліцеї 25-метрового басейну, нехай і лише на дві доріжки (просто раніше він там не був і, відповідно, не знав про існування цього басейну..

На згадку про зустріч Іван Гешко презентував школі олімпійську енциклопедію та декілька м’ячів від НОК України.

Зі Сторожинця «головний олімпієць» вирушив до Глибоки. Там у місцевій школі №1 також відбувся «Олімпійський урок» за участю зіркового гостя. І також не обійшлося без презентів та автограф- і фото сесій. Як і в школі с. Димка, де Іван Тарасович ще й пограв трішки у настільний теніс з місцевою ученицею. І відзначив її непогану гру.

У Глибоці, за відсутності перших осіб району та селища, керівник олімпійського відділення поспілкувався на тему олімпійських та оздоровчих перспектив з головою районного осередку НОК Олександром Бордуном, директором освітянської ДЮСШ Проокопом Стрельчуком та начальником відділу в справах молоді та спорту Ольгою Сабран. Остання від імені районної влади також вручила зірковому гостю презент на згадку про візит до Глибоки.

Дорогою до Чернівців Іван Гешко заїхав і в комплекс «Козацький хутір», аби на власні очі побачити нещодавно відкритий 25-метровий басейн (25х10 м). Якби ще його вдалося зробити критим… Працівник комплексу зазначив, що такі перспективи керівництвом вивчаються. Хоча це дуже недешеве «задоволення» – від 100 тис. євро і вище. Відрадно, що на території комплексу є і майданчик для пляжного волейболу (правда, пісок перемішаний з камінчиками), плюс будуються міні-футбольний майданчик з штучною травою (27х47 м) та два тенісні корти, на яких також буде штучне покриття.

За словами Івана Гешка, найближчим часом він постарається відвідати всі райони і, по можливості, обговорити олімпійські перспективи і з координаторами олімпійського руху в районі, і з представниками спортивного активу, і, звісно, з місцевим керівництвом. Приємно, що з першого ж візиту він «відкрив» для себе два басейни, яких так не вистачає на Буковині…
***

Чернівецьке обласне відділення НОК України очолив Іван Гешко (фото)

***

Буковинське відділення НОК України «озадачують» проблемами не його компетенції (відео)

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Сторожинець

***

Глибока

***

с. Димка

***

Комплекс «Козацький хутір»

***

 

1 Comment
  1. SM says

    Привіт. Чудова новина.
    В підписі до фото напишіть “з початком опалювального сезону.”

Leave A Reply

Your email address will not be published.