Баскетбол: У п’ятницю на Кубку Миру 2014 – «золотий матч»

30

У прем’єрному Кубку Миру з баскетболу серед чоловічих команд залишилось зіграти лише «золотий матч», який відбудеться у п’ятницю, 23.05.14, о 17:00 у залі педколеджу.

На груповому етапі "HUGE" переміг "Стар лайф"
На груповому етапі “HUGE” переміг “Стар лайф”

 

Золоті нагороди розіграють «HUGE» та «Стар лайф», які закінчили груповий етап на перших двох позиціях.

Судити «золотий матч», як повідомив заступник голови обласної федерації баскетболу Юрій Барабанов, мають Олександр Тюрін, Вадим Мужичок і Олександр Яновицький. Хоча команди ще мають можливість до вечора в четвер висловити свої побажання і пропозиції щодо складу суддівської бригади на фінал.

«Бронза» турніру дісталась команді «Спартак-96», яку тренує Андрій Прохніцький.

20.05.14 (вт), ЗОШ №27

17:15. Олд Скул — БДМУ – 58:46

Судді: Гавлюк, Мужичок. Мізюк

18:15. Перенесений матч 10.05.14

Любителі — Спартак-9649:53

Судді: Анісімова, Мужичок. Барабанов.

Весь календар, результати і турнірне становище можна подивитися тут:

Організатори Кубку Миру: обласна федерація баскетболу, БК «Стріба», обласний центр «Спорт для всіх».

30 Comments
 1. Андрій Калинка says

  Вчора 21.05.14 мали відбутись дебати між кандидатами на посаду мера Чернівців стосовно теми “Минуле-Теперішнє-Майбутнє спорту і фізичної культури в Чернівцях”! Були запрошені Каспрук, Михайлішин, Коломієць, Мельничук, Саєвський, Ткачук, Дорош!!!Напишу так…спорсмени видатні а також тренери не хочуть відстоювати те за що боряться ведуть себе надзвичайно лояльно і при цьому хочуть кардинальних змін в спорті!Як казав перший президент України “Маємо те що маємо”! А кандидати а також їх довірені особи несерйозні люди а навіть більше я згадав слово буковинське яке їх повністю характеризує вони всі БАЛАМУТИ по відношеню до спорсменів БО ВЗАГАЛІ НЕ ПРИЙШЛИ, за виключеням довіреної особи Мельничука!!!!!А ще один із трійки тієї святої лідерів сказав мені по телефону”Ой блін я забув”!!!!!Вихід один нам спортсменам і тренерам зробити той самий жест 25 травня ой блін забути прийти і проголосувати за мера! Нехай вони всі відчують як це потратити час, гроші і в кінцевому результаті це не принесе ніякого результату!!!Ми не бидло!!!!А ще хтось дуже сильно посприяв тому тому що із 32 запрошених олімпійців, ЗМС, МСМС, МС, ЗТУ… щоб прийшло лише 6 запрошешених!!!!

  1. Андрію, при всій повазі до тебе і твого щирого бажання зробити щось добре для місцевого спорту, зрозумій, що ти не та фігура, яка має моральне право говорити від імені спортивної громади і запрошувати заслужени-перезаслужених спортсменів і тренерів та кандидатів в мери на подібні зустрічі.

   Є така мудрість: Господи, дай мені душевний спокій, щоби прийняти те, що я не можу змінити, дай мужність змінити те, що можу, і мудрість, щоби відрізнити одне від іншого”

   Ось тобі, Андрію, дуже бракує мудрості зрощуміти, в якій якості ти справді корисний для місцевого спорту, а в якій ти просто приносиш йому серйозну іміджеву шкоду…
   На жаль, і після невдалого досвіду з організацією спортивної зустрічі в ОДА, ти не зрозумів, що ти не того рівня особистість (йдеться про рівень спортивного авторитету – як спортсмена, і про рівень практичного досвіду і знань організаційної структури розвитку фізичної культури і спорту), щоби виступати від імені спортивної громади…
   Наразі ти своєю “бурхливою діяльністю” добився того, що багато де просто не хочуть мати справу з “такою” спортивною громадою, яку “представляє” Андрій Калинка…
   Тебе олімпійці, заслужені майстри спорту, заслужені тренери України публічно, письмово чи ще якось просили представляти їхні інтереси? Чи ти “дістаєш” їх і вони не знають, як м’яко і культурно “відшити”?:)

   Тепер щодо цієї зустрічі. На рівні олімпійців така зустріч планувалась. Але, якщо ти пригадуєш, коли ти заговорив про те, що ти хочеш збирати, я тебе попросив не втручатися, щоби не опускати ініціативну роботу від рівня олімпійців на твій рівень. Ти не послухав і далі вдавав з себе “лідера буковинського спорту”:)
   Тоді олімпійський актив просто відійшов в бік і скасували свою зустріч.

   Кандидати в мери (в більшості своїй) справді мають розписані наперед графікі зустрічей з виборцями та інших акцій. І це теж треба розуміти. Але повір, що є величезна різниця між тим, що їх на зустріч запрошували би Гешко, Дорохова, Січенікова, Лабовський і т.п. (або від їхнього імені – за їхнім свідомим дорученням), і тим, коли поспілкуватися на тему минулого і майбутнього спорту запрошує Калинка… Прочитай ще раз запропоновану вище мудрість і спробуй зрозуміти;)
   Якщо зрозумієш і займатимешся в спорті тим, що для тебе природно і для чого тобі вистачає знань, досвіду, авторитету і т.п., тоді ти розвиватимеш позитивні враженя про себе в спортивному середовищі. А якщо далі будеш намагатися виглядати громадським спортивним лідером, тоді до нашої спортивної громади ве нові й нові люди (до яких ти звертаєшся ніби від спортивної громади, не маючи на це повноважень і морального права), будуть ставитися відповідно – “на рівні Калинки”…
   Тобі вирішувати, чого ти насправді хочеш: реально робити щось корисне для спорту чи, як тепер, опускати планку ставлення до спортивної громади від олімпійського на свій рівень…

   P.S. Коли відбулась остання спортивна зустріч в ОДА, я тут на сайті розмістив список спортсменів, тренерів і голів федерацій, яких планували запросити, позначивши тих, яких таки запросили і які прийшли (нагадаю, що на зустрічі більше половини запланованих не було, зате було багато “непланових”).
   Андрію, якщо не складно:
   1. Розмісти тут список тих 32-х тобою “запрошених олімпійців, ЗМС, МСМС, МС, ЗТУ” на зустріч з кандидатами в мери. І впиши, хто дав згоду прийти (можливо, для когось це буде “відкриттям”?:) )
   2. Чим ти керувався, коли запрошував на зустріч саме названих кандидатів в мери?
   3. Хто із списку 32-х уповноважував чи просив тебе представляти їхні інтереси, організовувати зустрічі від імені і в інтересах спортивної громади?

   1. Андрій Калинка says

    Нарахунок вище вказаних кандитатів на мери то в мене деяких були номери телефонів а з деякими довіреними особами я випадково познайомився хоча ще 2 неділі тому я у виборчій комісії залишив свій номер телефону для усіх кандитатів і щоден так і не передзвонив щоби поцікатися що то за дебати будуть!А всі 32 знаних спорсменів і тренерів на всі 100% хотіли почути від кандитатів чи їх довірених осіб яке минуле теперішнє і майбутнє їх відношення до проблем спорту і фізичної культури в місті а також задати питання їм по даній темі!!! І тут не потрібно повноважень!!! Хоча це все вже не має ніякого значення!!

 2. Андрій Калинка says

  Список запрошених
  Іван Гешко cказав що йде підготовка до змагань і не зможе прийти
  Тетяна Дорохова сказала що прийде
  Ольга Ніколайчук  сказала що прийде, подивиться по часу бо 21.05.14 закриття факультетської олімпіади
  Ольга Панчук-Унгурян сказала що не прийде бо на службі
  Ліна Герасименко сказала що прийде
  Лідія Січенікова не змогла прийти бо  на зборах в Києві
  Тарас Бибик не зміг прийти бо на змаганнях в Києві
  Анна Беженар просив Ігоря Наконечного щоб Аню запросили
  Денис Тищук сказав що прийде обовязково
  Анатолій Єгоров сказав що прийде
  Олег Осипенко сказав що не прийде
  Віталій Ярмистий сказав що прийде
  Іван Штефюк повідомив мене що або він або Руслан Адамович прийдуть
  Ігор Наконечний повідомив мене або він або хтось із федерації панкратіону прийдуть
  Ігор Ясенецький сказав що прийде і прийшов таки
  Ілля Руссу хотів дуже прийти але на змаганнях
  Станіслав Золотухін сказав що прийде а також я попросив запросити Руслана Білоскурського і Євгена Мотовиліна
  Микола Попадюк дуже хотів би прийти але не зміг в силу запланованої наперед роботи і від федерації баскетболу попросив повідомити Юрія Барабанова який і прийшов
  Віталій Бєляєв сказав що не зможе прийти
  Юрій Ячнюк сказав що прийде можливо
  Сергій Одинак сказав що прийде
  Ростислав Грінчук сказав що прийде і таки прийшов
  Сергій Задорожняк сказав що прийде як тільки доїде в Чернівці можливо була затримка в дорозі
  Павло Польовий сказав що прийде
  Михайло Ротар сказав що прийде і прийшов
  Людмила Бутковська сказала що прийде разом сама або тренер із художньої гімнастики
  Олександр Мрихін сказав що не зможе приїхати бо змагання у Вінниці
  Маріус Байка сказав що прийде і як він мене повідомив що є довіреною особою Володимира Дороша
  Віталій Омельянчук повідомив мене що він у відпустці в іншій області
  Сергій Осипенко повідомив його але він не є мешканцем Чернівців і ніяк не зможе вплинути на виборчий процес
  Оксана Шкурей сказала що прийде і прийшла
  Відповідь на інші питання я дам згодом бо йду подивитись  як кандидати в мери будуть здавати «комплекс ГТО» для 1-класників на стадіоні Буковина в 12.30!!!!!

 3. Баскет says

  Олександр Яновицький в суддівській колегії?
  При всій повазі до Сашка, для чого йому це треба?
  Він організатор, гравець, тренер, з цим згідний, але не суддя.

  1. Вибір дуже звузився. Хтось не хоче, хтось не може в силу об’єктивних причин… Приймаються будь-які пропозиції, які влаштовують обидві команди!!! Ну, звісно, і щоби прорпозиції сходилися з можливістю/бажанням самих суддів, яких Ви або хтось інший пропонує! Переговоріть з суддями, яких пропонуєте, узгодьте це з командами і – дякую, приймається, якщо всі за;)

 4. Андрій Калинка says

  А на рахунок Сані то тут ви Баскет не праві!!!! Він дуже багато років в баскетболі і таки знає як грати, організувати і судити!!!!

 5. Баскет says

  Він організатор, гравець, тренер, з цим згідний, але не суддя.

  1. Команди можуть вносити свої пропозиції;) А якщо може і хоче відсудити цей матч лише одна людина (з тих, які влаштовують), як тоді бути?:)

 6. Бонарь says

  Саня після кожного ігрового дня дзвонив капітанам команд і з’ясовував в першу чергу моменти по суддівству. Майже одностайна думка всіх представників команд-дуже багато фолів не бачать, можливо не хочуть бачити. Не коректно говорити, що судді вирішували долю якихось матчів. Але іноді суддівські рішення не піддавалися логічному поясненню. Впевнений, що Саня відсудить не гірше, ніж наші суддівські корифеї.
  Пішла інфа, що матч переноситься на наступний тиждень. Буде таки сьогодні в педусі?

  1. Ніяких відомостей про перенос у нас немає. Чутки пішли від того, що в ЗОШ 27 в зал ставлять урни для голосування. Але ж це ЗОШ №27, а педколедж. Все по плану

 7. Віктор Петрович says

  Якщо так і люди як Калинка організовують зустрічі, то чого дивуватися що так до спорту ставляться? Є ж авториетні спортсмени, тренери, фахівці, ви що не можете пояснити цьому хлопцю, що він лише шкодить спорту тим що лізе всюди? То від майдану, то від люстрації, то від правого сектору, то від лівого. Хто він такий у спорті і що він у ньому розуміє, щоби розказуати іншим щось?

  1. Андрій Калинка says

   Віктор Петрович а який вид спорта чи може якого кандидата представляєте??? І взагалі напишіть свою фамілію тільки чесно…не робіть як роблять ті кляті сепаратисти зі сходу із подтішка????!!!Кого чи що ви боєтеся??? Віктор Петрович прочитайте вище яких саме авторитетних спорсменів, тренерів і фахівців я закликав!!!! Якщо погано бачите то попросіть когось із вашої родини або сусідів щоб вам особисто зачитали весь список!!!! До багатьох я з тих чи інших причин не зміг дозвонитися або вони були поза зоною досяжності!!! 

   1. Андрій Калинка says

    Віктор Петрович ви десь пропали??

  2. Андрій Калинка says

   Ще обгунтуєте фахово чим я так зашкодив спорту!!! Ви мені чимось нагадуєте пана Товстановського на зборах 22 березня 2014 який заявив перед всіма  “Мазурашу ты уже достал всех своим развитием спорта”!!!

   1. Ого, тут знову “баталії”:) Прозвучало моє прізвище, тому можу реагувати теж:)
    По-перше, вкотре наголошую, що вважаю коректним спілкуватися від свого імені, а не під ніками, які мало про що говорять…
    Не знаю, коли і чи відповість Андрію незнайомець “Віктор Петрович”, але я йому можу допомогти відповісти на це запитання щодо того, чим зашкодив. Для цього “Віктору Петровичу” достатньо прочитати мій відкритий коментар.
    Не вважаю за потрібне далі втручатися у “розборки” між Андрієм і незнайомцем.
    Та й самому Андрію не дуже хочу щось додавати, якщо він не розуміє, про що я неодноразово вже говорив у цьому контексті…
    Це просто, Андрію, називається бути позбавленим реальної самооцінки, не відчувати, чим варто займатися, а куди краще не лізти, аби не нашкодити.
    Тим, що ти ходиш в ради Мапйдану, міськраду, ОДА, облраду і т.д. і намагаєшся вдавати з себе ледь не ключову особу місцевого спорту, – якраз і шкодиш, бо у когось складається враження, що в обласному спорті все настільки погано, що “найбільший авторитет” – це Калинка…
    Прочитай ще раз ту мудрість, яку я тобі адресував у попередньому коментарі. І спробуй застосувати ї до себе. Пишу тобі щиро добродушно. Бо для людини катастрофічно погано не відчувати свого місця в суспільстві і мати настільки завищену самооцінку та відірваність від реалій…
    Це все одно, що я би пішов би займатися космічною галуззю, бо ж неодноразово помічав супутники поміж зірочок, та й про Гараріна давно чув:)
    Але я не йду будувати літаки і космічні кораблі, бо я в цьому не знаюсь. І не намагаюсь організовувати зустрічі з метою обговорення проблем і перспектив космонавтики, бо я від цього далекий. І не маю ніякого авторитету серед тих фахівців. Я це розумію. А ти, Андрію, на жаль, не розумієш свою реальну вагу в обласному спорті, якого просто компрометуєш своєю “бурхливою діяльністю”…
    А міг би справді приносити користь, займаючись тим, що відповідає твоїм можливостям, знанням, досвіду і т.п.
    Ладно, який сенс повторюватися, якщо ти, як бачу, все одно віддаєш перевагу своєму ілюзорному світу, де ти – супер фахівець і супер авторитет, якого лише й чекають олімпійці та заслужені-перезаслужені, аби ти допоміг їм стати на вірну дорогу розвитку крайового спорту:)

   2. А щодо Тостановського, я з ним, при нагоді, доспілкуюсь і без вашого та “Віктора Петровича” і іже подібних посередництва;)

   3. Андрій Калинка says

    Добрий ранок! Георгій а тепер для тебе і всіх читачів sportbuk.com відкрию шокуючу правду я вчора в телефонній розмові з колишнім багаторічним головним тренером національної збірної України і Португалії(яку він вивів у фінальну частину Євробаскета 2007 і яка вийшла з групи) ВАЛЕНТИНОМ ФЕДОРОВИЧЕМ МЕЛЬНИЧУКОМ!!!Знаєте такого чи памятаєте?????Я йому все розказав про вище вказаний роздутий інцидент, Валентин Федорович все уважно вислухав і сказав так ” Андрію, таких як ти не вистачає українському спорту і баскетболу бо ти як я почув хочеш змін в Україні щоб нарешті запрацювали закони і була знищена корупція…”!!!! Для мене ця людина є номером один в Україні по досвідченості і толерантності в українському спорті!!! Я вважаю що вже досить вести дискусію по вище написаному інциденту…!!!

   4. Андрій Калинка says

    І ще таке переважна більшість українців хоче в Євросоюз…а владі і чиновникам не вигідне таке бажання бо там діють і виконуються закони!!!!(слова моєї мами Ольги Іванівни)!

 8. Андрій Калинка says

  По третє я не числюсь в правому, лівому, передньому чи задньому секторі!!!!!На рахунок Ради Майдан то мене як вияснилося навіть не записали…як вияснилося забули!!! Я доречі просив ту саму раду майдан щоб вони зініціювали цю зустріч ще 2 тижні тому!!! ВОНИ ПАЛЕЦЬ ОБ ПАЛЕЦЬ НІЧО НЕ ЗРОБИЛИ!!!! І на останок ви випадково родом не з Словянська чи Краматорська чи Маріуполя чи Донецька…?????

  1. bankir says

   Да уж, Андрій, так професійно, фахово і доступно для розуміння Вам все пояснив Георгій Мазурашу, а Вам як горохом об стіну або м’ячем об щит :-).
   Ви і про політику і про спорт, і про сепаратистів, а тут ще тренер з баскетболу-ВЕНЕГРЕТ одним словом. Робіть висновки і чим скоріше тим краще для Вас!

 9. Андрій Калинка says

  По четверте я там нічого не збирався присутнім розказувати….я як і всі інші присутні хотіли почути наших кандидатів на посаду мера а також задати їм питання!!!

 10. Андрій Калинка says

  Давайте із-за всяких  там маловідомих баскетбольній громаді міста і водночас зашифрованих Вікторів Петровичів не будемо портити настрій який сьогодні у фіналі продемонстрували і підняли команди HUGE і STAR LIFE!!!!!!!ВАМ ВСІМ ВЕЛИКИЙ RESPECT а також і ОРГАНІЗАТОРАМ ЦЬОГО ВИДОВИЩНОГО СВЯТА!!!!

  1. Bankir says

   Андрій, я рахую, що як щоб Ви  змогли організувати турнір з баскетболу, наприклад на День Незалежності, то я думаю, що це був би перший і великий крок в своїх добрих намірах у розвитку спорту, а конкретно баскетболу у Чернівецькій області. Як кажуть в народі “Не словом, а ділом !” 
   Успіхів !!!

   1. І в таких справах можна й допомогти;) От Андрій ініціював розширення започаткованого давно у 22-й школі Кубку випускників – спільними зусиллми провели Кубок випускників міських шкіл. Це добрі справи і, головне, не такі “захмарні” для нього, як інші, за які Андрій намагається братися, уявляючи себе ідейним і моральним лідером крайового спорту…

 11. Андрій Калинка says

  Георгій я після того Кубку Випускників шкіл міста в 2012р чув майже одразу багато негативних відгуків на рахунок організації…як не як знайшов хлопців з Калинівського ринку які фінансово посприяли а саме 1000гр дали на змагання!!!!Як кажуть у нас на Буковині”МАЙТЕ ФАЦУ”!!!!! Краще б ті кошти ми б з хлопцями віддали в Обласний будинок дитини діткам БИ НЕ ЗАВАДИЛО б купити деяку одежу, взуття, розмальовки, книжечки, фрукти і овочі, цукерки…!!!!!!!

  1. Андрію, старайся висловлюватися чіткіше і конкретніше:) А то з цього коментарю не дуже зрозуміло, який зв’язок між негативними відгуками і 1000 грн.:) І гривні були не на змагання, а, якщо ти забув:), на таку суму тобі дали баскетбольних м’ячів, які були передані школам, чиї випускники вибороли вищі місця (не пригадую вже точно, по скільки це виходило за конкретні місця, але десь є і ці дані в архівах). І ще декілька м’ячів передали школі, яка прийняла турнір (27). Негативні відгуки негативним відгукам рознь:) Я так і не зрозумів – хтось дорікав, що краще було не баскетбольні м’ячі для шкіл купувати, а допомогти обласному будинку дитини? Це можна сказати тоді після всіх без винятку змагань, на яких були, як мінімум, медалі:) Тобто можна сказати: краще не медалі купили би, а допомогли обласному будинку дитини… Але так задалеко можна зайти:)

   1. Андрій Калинка says

    Річ не в баскетбольних мячах…а мало навіть хто і НЕ подякував і мені і тобі за все що ми тоді зробили…переважна більшість була лише критика!!! 

    1. Та ні, дехто дякував. І схвальних слів теж було чимало. Інша справа, що через рік ніхто офіційно не заявився після оприлюднення аналогічної пропозиції:( Можливо, через те, що на другому турнірі було запропоновано, щоби кожна команда купувала по декілька м’ячів, які частково розіграти, а частково – передавати в рідні школи.
     Щодо подяк – навіть в телесюжеті були слова вдячності, наскільки пригадую;)

 12. Андрій Калинка says

  Прийдіть на вибори сьогодні! Ваш вибір є вирішальний для України!

Leave A Reply

Your email address will not be published.