Буковинські мотокросмени здобули всі нагороди Кубка України

0

З 3 по 4 квітня 2021 року у Чернівцях на трасі МСЦ «Суперкрос» відбувся Чемпіонат України з флет-треку та Кубок України з мотокросу.

Буковинські спортсмени у різних класах вибороли головний трофей змагань та понад десять комплектів нагород. Інформує Управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації.
В перший день змагань чернівецькі спортсмени вибороли усі призові місця в класі ОПЕН:
  • Максим Купіна – 1 місце;
  • Малаєв Андрій – 2 місце;
  • Чалий Олександр – 3 місце.
Чернівчанин Боднар Михайло став переможцем серед аматорів.

У неділю, 4 квітня, відбулися змагання Кубку України з мотокросу, в класі мотоциклів 65 см.куб.:
Филипчук Назарій став срібним призером, Кіцманський р-н, с. Киселів, Тодоріко Кіріл став бронзовим призером, Хотинський р-н, с. Грозинці

В класі мотоциклів МХ2 (до 250см.куб.) беззаперечним переможцем став чернівчанин Максим Купіна.

В класі “Хобі 250” срібну нагороду виборов Олександр Білецький з м. Чернівці, а подіум класу “Хобі 450” завоювали спортсмени Чернівецької області:
Інтизаров Микола – 1 місце;
Чалий Олександр – 2 місце;
Пугач Олександр – 3 місце.

Серед ветеранів мотоспорту 1 місце посів Андрій Малаєв в 2 віковій групі (50-55 років), в 3 віковій групі ветеранів (55-і старше) срібним призером став Олег Скрипников.

В командному заліку чернівецька команда МСК «Буковина» посіла 1 місце зі значним відривом від інших команд, команда «Філікрос» із смт. Глибока стала четвертою у цих змаганнях.