Команда «CHE-BASKET» зіграла два матчі з лідером чемпіонату

0

В першому матчі підопічні Геннадія Водовоза мали непогані шанси завдати другої поразки господарям у сезоні. У ході матчу буковинська команда мала перевагу у 10 очок (38:28). А після другої чверті гості вели з рахунком 43:40. Незадовго до завершення основного часу зустрічі підопічні Геннадія Водовоза вигравали з рахунком 82:79. Але згодом господарі майданчику набрали 7 очок поспіль та у підсумку святкували перемогу – 86:82.

Перша чверть другого матчу завершилася з перевагою «CHE-BASKET» у два очка – 25:23. А вже у другій чверті господарі майданчику перехопили ініціативу. Тому на велику перерву команду пішли з перевагою «Хмельницької Політехніки» – 48:37. У третій чверті підопічні Геннадія Водовоза змогли зрівняти рахунок (56:56), однак господарі таки зуміли вирвати перемогу – 93:86.

«Хмельницька Політехніка» – «CHE-BASKET» – 93:86 (23:25, 25:12, 17:25, 28:23)

«Хмельницька Політехніка»: Роман Савіч, Вадим Палюх (25), Микита Базилєв (26), Сергій Ярошевич, Микола Несущий (6), Олександр Бужанський (2), Андрій Свірщ, Сергій Кузьменко (4), Василь Федоряк (25+10 підбирань), Андрій Аніськов, Максим Лисяк (5), Олег Сивулицький.

«CHE-BASKET»: Олег Овсієнко, Микита Цуркан, Максим Нестеренко, Андрій Кобець (13+8 результативних передач), Вадим Івонуц (9), Микита Мальгінов, Нікіта Когут (1), Олександр Шашков (28), Максим Воробйов (21+10 підбирань), Олег Штефанчук, Владислав Лисаненко (14), Олександр Радомський.

«Хмельницька Політехніка» – «CHE-BASKET» – 86:82 (19:21, 21:22, 21:20, 25:19)

«Хмельницька Політехніка»: Роман Савіч (6), Вадим Палюх (19), Микита Базилєв (23), Сергій Ярошевич, Микола Несущий (4), Олександр Бужанський, Андрій Свірщ, Сергій Кузьменко (14+13 підбирань), Василь Федоряк (10), Андрій Аніськов, Максим Лисяк (10+10 підбирань), Олег Сивулицький.

«CHE-BASKET»: Олег Овсієнко, Микита Цуркан, Максим Нестеренко, Андрій Кобець (7), Вадим Івонуц (7), Микита Мальгінов, Нікіта Когут (17), Олександр Шашков (18), Максим Воробйов (19+10 підбирань), Олег Штефанчук, Владислав Лисаненко (14+12 підбирань), Олександр Радомський.