Переможець Кубку області – ФК «Іванківці»

0

В неділю, 21 лютого, дві кращі кубкові команди зони «С» – ФК «Іванківці» та «ТОМ-студіо» – зіграли фінальний матч мініфутбольного Кубку області.

Фінал видався справді цікавим. В першому таймі команди грали досить обережно, тому першого голу довелось чекати аж 17 хвилин. У ворота суперників м’яч відправив гравець «Іванківців» Артем Меркушов. Гравці «TOM. Studio» мали непогані шанси вразити ворота представників Кіцманського району ще у першому таймі, але «ТОМ-студіо» зрівняв рахунок лише в другому таймі. Після голу Олександра Карапки всі вже почали налаштовуватися на післяматчеві пенальті, оскільки до фінального свистка залишилося всього кілька хвилин. Проте за 20 секунд до завершення матчу  «Іванківцям» усе ж вдалося вирвати перемогу в основний час. Андрій Беженар став автором переможного голу.

Остаточний рахунок гри – 2:1 на користь «Іванківців». Представники Кіцманського району здобули не тільки перемогу в чемпіонаті, а і стали володарями Кубку!

«Іванківці» – «TOM. Studio» – 2:1 (1:0)

«Іванківці»: Костянтин Гуцул, Валерій Кривинчук, Ілля Гуцуляк, Максим Ілюк, Василь Томащук, Андрій Беженар, Богдан Степаненко, Артем Меркушов, Андрій Фучинський, Святослав Лаврук.

«TOM. Studio»: Сергій Чернобай, Юрій Кисилиця, Павло Бабій, Сергій Максимчук, Олександр Карапка, Юрій Антонюк, Олексій Бакалярик, Олександр Бакалярик.

Голи: Артем Меркушов (17), Андрій Беженар (40) – Олександр Карапка (27).