Футбольний уїк-енд 1-2 червня 2019: результати, відео

0

У суботу та неділю, 1-2.06.2019 р., – основна частина матчів чемпіонату області: Суперліга і І ліга – 6 тур, ІІ ліга – 5 тур.

Суперліга

6 тур
02.06 с.Чорнівка ФК «ШКВАЛ» – «Нижні Станівці» – 1:0
Гол: Няйко Іван (62 а/г)


Попередження: Абрамовський Ілля («ШкВал», 19)
02.06 с.Магала ФК «Магала» – ФК «Університет» – 2:0
Голи: Верега Павло (36), Луцик Василь (69)
Попердження: Петрусяк Андрій («Університет», 3), Гнатюк Дмитро (53), Пержун Іван («Магала», 66), Остафійчук Юрій («Університет», 88).
01.06 «Садгора» «RA-DENT» – ФК «Неполоківці» – 0:2 ВІДЕО
Голи: Куляк Генадій (11), Попович Вадим (90+3)
Попердження: Мельничук Вадим («Ra-Dent», 2), Попович Вадим (ФК «Неполоківці», 22), Лазоряк Михайло (Ra-Dent», 56), Мельничук Вадим («Ra-Dent», 77).
02.06 с.Волока ФК «Волока» – ФК «Дністер» – 4:1 ВІДЕО
Голи: Меркушов Артем (27), Гордей Андрій (56), Шостак Вадим (63), Раца Сергій (90) – Олійник Олег (65).
Попередження: Омаров Олександр (ФК «Волока», 81).
02.06 с.Строїнці ФК «Золотий колос» – ФК «Новоселиця-2017» – 6:1
Голи: Куті Вадим (20), Калараш Ренат (22), Королянчук Андрій (24), Гонарук Василь (59, 70), Кукуряк Валерій (78) – Візітіу Сергій (68).

***

І ліга

VI тур

01.06 с.Молодія ФК «Чагор» – «Молодія» – 4:6
Голи: Андоній Віталій (+32), Булезюк Олександр (79), Сопонару Анатолій (85), Єлов Артем (90+1) – Гакман Василь (+13, +26, 41, 60), Павлович Владислав (20), Придрик Роман (43).Попередження: Стефанюк Олександр (ФК «Чагор», 19), Павлович Владислав (ФК «Молодія», 38), Меренюк Ростислав (ФК «Молодія», 70), Гакман Василь (ФК «Молодія», 87), Єлов Артем (ФК «Чагор», 90+3).

01.06 Ст..Вовчинець «Ст.Вовчинець» – ФК «Глибока» – 4:0
Голи: Чапля Василь (73), Воробець Володимир (79), Анжієвський Тарас (82), Букатар Андрій (90+1 а/г).
Попередження: Карлійчук Юрій («Ст. Вовчинець», 41), Данилюк Георгій («Ст. Вовчинець», 71), Соломян Юрій (ФК «Глибока», 73), Томняк Ілля (ФК «Глибока», 76).
01.06 с.Біла «TOM.studio» – «Станівці» – 4:1
Голи: Купріч Сергій (+28), Бабій Павло (62, 90+3), Льохарт Олег (90+2) – Мокан Віорел (90)
Попередження: Ілюк Міхеїл («Станівці», 29), Мельничук Георгій («Станівці», 55), Мельничук Міхеїл («Станівці», 79), Агузаров Юрій («TOM. Studio», 68), Мокан Віорел («Станівці», 88).
Вилучення: Партика Микола («Станівці», 86).

01.06 «Жучка» ФК «Фазенда» – «Тереблече» – 3:4 ВІДЕО
Голи: Крохмалюк Олександр (60, +66), Літовський Микола (70) – Песаревський Валентин (5), Нистирюк Ігор (38), Савчук Іван (44, 55)
Попередження: Фрунчак Микола (ФК «Фазенда», 31), Паньків Іван (ФК «Фазенда», 64), Перчула Дмитро (ФК «Фазенда», 78).
Вилучення: Гринько Максим (ФК «Фазенда», 87).

01.06 УСК «Довбуш» – «Топоровці» – 3:1
Голи: Унгурян Богдан (15), Жуківський Володимир (37), Богачук Сергій (77) – Гливка Назарій (+88).
Попердження: Олійник Павло («Топорівці», 36), Морараш Андрій («Топорівці», 59), Мельник Роман (УСК «Довбуш», 60), Калиняк Степан (УСК «Довбуш», 74), Паламар Володимир (УСК «Довбуш», 83), Давидюк Віталій (УСК «Довбуш», 88).
Вилучення: Морараш Андрій («Топорівці», 75).

***

ІІ ліга

5 тур
02.06 11.00 Чудей ФК «Чудей» – ФК «Енергія» – 2:0
02.06 11.00 Черепківка ФК «Черепківка» – ФК «Кам’янка» – 0:6
Голи: Панцир Василь (9), Кузик Василь (26), Панцир Анатолій (40), Русу Ілля (34, 36), Білійчук Василь (84),
02.06 11.00 Глибока ФК «Магістраль» – ФК «Коровія» – перенос
02.06 11.00 Луківці ФК «Луківці» – СК «Глибока-2» – 0:0
Попередження: Цирдя Максим (ФК «Луківці», 29), Микитюк Богдан (СК «Глибока-2», 70), Мага Володимир (ФК «Луківці», 84).
02.06 11.00 Тисівці ФК «Тисівці» – ФК «Порубне» – 2:2
Голи: Семенович Іван (56), Дущак Андрій (68) – Робулець Андрій (21), ?Бескобляк Максим (42)

***

Результати, турнірну таблицю і календар Суперліги можна подивитися тут:

Результати, турнірну таблицю і календар І ліги можна подивитися тут:

Результати, турнірне становище і календар 2 ліги можна подивитися тут:

***

Фото:

***

ВІДЕО:

***

***

***

***

***

***

***

***


***

***

***

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.