Чемпіонат області з футболу 2019 (1 ліга): календар, результати

0

Для участі у Чемпіонаті Чернівецької області з футболу 2019 року серед команд І ліги (другий дивізіон) заявились 10 команд.

Ось склад 1 ліги: УСК «Довбуш», ФК «Фазенда», «TOM.studio», ФК «Глибока», «Ст.Вовчинець», ФК «Чагор», «Топоровці», «Молодія», «Станівці», «Тереблече».

Календар матчів Першості Чернівецької області з футболу 
серед аматорів сезону 2019 року – «Перша ліга»

I-е коло


I тур

13.04 16.00 Ст. Вовчинець «Ст.Вовчинець» – ФК «Чагор» – 2:2

13.04 16.00 «Жучка» ФК «Фазенда» – «TOM.studio» – 0:1

13.04 16.00 с.Молодія «Молодія» – УСК «Довбуш» – 3:1

13.04 16.00 с.Топорівці «Топоровці» – «Станівці» – 1:1

13.04 16.00 с.Тереблече «Тереблече» – ФК «Глибока» – 3:1

II тур

20.04 16.00 с.Молодія ФК «Чагор» – ФК «Глибока» – 1:1 (0:1)
Голи: Дмитро Лях, 90+2 а/г – Олег Добровольський, 3.
Судді: Микола Шевчук (Хотин), Георгій Мельничук, Вадим Бажуряк (Глибоцький). Інспектор – Юрій Мосейчук (Ченрнівці).
Попередження: Богдан Рачинський (27), Артем Єлов (74), Дмитро Постолакій (90+3) – Олег Добровольський (15), Юрій Соломян (90+1).
Вилучення: Олександр Завершенюк (74).

21.04 16.00 с.Станівці «Станівці» – «Тереблече» – 0:2

20.04 16.00 с.Топорівці «Топоровці»  – «Молодія» – 1:0
Гол: Дмитро Бараняк, 63.
Судді: Юрій Фурман (Лашківка), Денис Круглецький, Юрій Никифорець (Черонівці). Інспектор – Микола Солоненко (Сторожинецький).
Попередження: Павло Олійник (80, Топорівці).

20.04 16.00 с.Біла «TOM.studio» – УСК «Довбуш» – 2:0
Голи: Олександр Степанов, 44, Юрій Антонюк, 90+4.
Судді: Іван Марчук (Глибока), Михайло Палійчук (Кіцманський), Володимир Бамбурак (Чернівці). Інспектор – Ігор Гітельман (Чернівці).
Попередження: Олександр Степанов (26), Юрій Антонюк (86) – Юрій Негрич (26), Станіслав Колісник (37).

20.04 16.00 Ст. Вовчинець «Ст.Вовчинець» – ФК «Фазенда» – 2:2
Голи: Василь Чапля, 77, Володимир Воробець, 83 – Дмитро Перчула, 6, Петро Баланюк, 63 а/г.
Судді: Олександр Бурдужук, Іван Ткач, Ян Падурар (Новоселицький). Інспектор – Віктор Антимійчук (Чернівці).
Попередження: Ярослав Барарюк (86), Радік Болокан (87) – Микола Коваль (23), Іван Бузяк (87), Дмитро Перчула (90).

30 квітня-01  травня – Кубок області 1/16 

III тур

04.05 16.00 «Жучка» ФК «Фазенда» – ФК «Чагор» – 1:1

04.05 16.00 УСК «Довбуш» – «Ст.Вовчинець» – 1:2

04.05 16.00 с.Топорівці «Топоровці» – «TOM.studio» – 1:1

04.05 16.00 с.Тереблече «Тереблече» – «Молодія» – 4:3

05.05 15.30 смт.Глибока ФК «Глибока» – «Станівці» – 3:0 ВІДЕО

IV тур

11.05 16.00 с.Станівці «Станівці» – ФК «Чагор» – 1:3

11.05 16.00 с.Молодія «Молодія» – ФК «Глибока» – 3:1

11.05 16.00 с.Біла «TOM.studio» – «Тереблече» – 1:2

11.05 16.00 Ст..Вовчинець «Ст.Вовчинець» – «Топоровці» – 5:0

11.05 16.00 «Жучка» ФК «Фазенда» – УСК «Довбуш» – 5:2

18-19  травня – Кубок області 1/8 

V тур

25.05 16.00 УСК «Довбуш» – ФК «Чагор» – 2:3

25.05 16.00 с.Топорівці «Топоровці» – ФК «Фазенда» – 1:0

26.05 16.00 с.Тереблече «Тереблече» – «Ст.Вовчинець» – 1:1 ВІДЕО
Голи: Шкіль Анатолій (+77) – Чапля Василь (20)

25.05 16.00 смт.Глибока ФК «Глибока» – «TOM.studio» – 3:3

25.05 16.00 с.Станівці «Станівці» – «Молодія» – перен

28  травня – резервний день 

01.06 с.Молодія ФК «Чагор» – «Молодія» – 4:6

01.06 с.Біла «TOM.studio» – «Станівці» – 4:1

01.06 Ст..Вовчинець «Ст.Вовчинець» – ФК «Глибока» – 4:0

01.06 «Жучка» ФК «Фазенда» – «Тереблече» – 3:4 ВІДЕО

31.05 УСК «Довбуш» – «Топоровці» – 3:1

04-05  червня – Кубок області 1/4 фіналу (перші матчі) 

7 тур

08.06 с.Топорівці «Топоровці» – ФК «Чагор» – 2:7
09.06 с.Тереблече «Тереблече» – УСК «Довбуш» – неявка гостей (на розгляді ГСК)
08.06 смт.Глибока ФК «Глибока» – ФК «Фазенда» – перенос на 25.06.19
08.06 с.Станівці «Станівці» – «Ст.Вовчинець» – 1:2
08.06 с.Молодія «Молодія» – «TOM.studio» – 1:3

8 тур

15.06 с.Молодія ФК «Чагор» – «TOM.studio» – 2:4
15.06 Ст..Вовчинець «Ст.Вовчинець» – «Молодія» – 3:3
15.06 «Жучка» ФК «Фазенда» – «Станівці» – 2:2
?? 15.06 УСК «Довбуш» – ФК «Глибока»
15.06 с.Топорівці «Топоровці» – «Тереблече» – 1:3

18-19  червня – Кубок області 1/4 фіналу (матчі-відповіді) 

IX тур

23.06 с.Тереблече «Тереблече» – ФК «Чагор» – 1:1
22.06 смт.Глибока ФК «Глибока» – «Топоровці» – 0:3
22.06 с.Станівці «Станівці» – УСК «Довбуш» – 4:3
22.06 с.Молодія «Молодія» – ФК «Фазенда» – 3:2
22.06 с.Біла «TOM.studio» – «Ст.Вовчинець» – 2:3

25  червня – резервний день 

Пропущено матчі
30.06 16.00 смт.Глибока ФК «Глибока» – ФК «Фазенда» – 2:0
25.06 19.00 Чернівці УСК «Довбуш» – ФК «Глибока» – 0:1

***

Команда і в н п р-м оч.
1. «Тереблече» 9 7 2 0 20-11 23
2. «Ст.Вовчинець» 9 5 4 0 23-11 19
3. « TOM. Studio» 9 5 2 2 21-13 17
4. «Молодія» 9 4 1 4 23-25 13
5. ФК «Чагор» 9 3 4 2 24-20 13
6. «Топорівці» 9 3 2 4 11-15 11
7. ФК «Глибока» 9 3 2 4 12-17 11
8. «Станівці» 9 2 2 5 15-20 8
9. ФК «Фазенда» 9 1 3 4 15-18 6
10. УСК «Довбуш» 9 1 0 8 12-21 3

***

10 тур
17.08 Молодія ФК «Чагор» – «Ст.Вовчинець»
17.08 Біла «TOM.studio» – ФК «Фазенда»
17.08 Чернівці УСК «Довбуш»  – «Молодія»
18.08 Станівці «Станівці» –  «Топоровці»
17.08 Глибока ФК «Глибока»  – «Тереблече»

11 тур
26.08 Глибока ФК «Глибока» – ФК «Чагор»
 Тереблече «Тереблече» – «Станівці»
25.08 Молодія «Молодія» – «Топоровці»
26.08 Чернівці УСК «Довбуш» – «TOM.studio»
 Жучка ФК «Фазенда»  – «Ст.Вовчинець»

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.