Чемпіонат області з футболу 2019 (2 ліга): календар, результати

0

Для участі у Чемпіонаті Чернівецької області з футболу 2019 року серед команд ІІ ліги (третій дивізіон) заявились 8 команд.

Ось склад 2 ліги: ФК «Порубне», ФК «Луківці», ФК «Коровія», ФК «Черепківка», ФК «Енергія», ФК «Кам’янка», ФК «Магістраль», СК «Глибока-2».

Календар матчів Першості Чернівецької області з футболу 
серед аматорів сезону 2019 року – «Друга ліга»

Iе коло


30 квітня – 01 травня – Кубок області 1/16 фіналу

I тур

05.05 11.00 Тереблече ФК «Порубне» – СК «Глибока-2» – 2:3

05.05 11.00 Луківці ФК «Магістраль» Михайлівка -ФК «Луківці» – 7:3

05.05 11.00 Коровія ФК «Кам’янка»-ФК «Коровія» – 4:0 ВІДЕО

05.05 11.00 Черепківка ФК «Черепківка» – ФК «Енергія» – 0:1

2 тур

12.05 ФК «Коровія» – ФК «Черепківка» – 6:2

12.05 ФК «Тисівці» – ФК «Магістраль» – 2:1

12.05 СК «Глибока-2» – ФК «Чудей» – 0:4

12.05 ФК «Енергія» – ФК «Луківці» – 0:1

ФК «Кам’янка» – ФК «Порубне» – перенос

3 тур

19.05 11.00 Глибока ФК «Магістраль» – ФК «Чудей» – 3:1

19.05 12.00 Кам’янка ФК «Кам’янка» – СК «Глибока-2» – 2:0

19.05 11.00 Тисівці ФК «Тисівці» – ФК «Енергія» – 5:3

перенос Черепківка ФК «Черепківка»- ФК «Порубне» – 2:2

19.05 11.00 Луківці ФК «Луківці» – ФК «Коровія» – 0:1

4 тур

26.05 11.00 Чудей ФК «Чудей» – ФК «Кам’янка» – 1:3

26.05 11.00 Тарашани ФК «Енергія» – ФК «Магістраль» – 3:3

26.05 11.00 Глибока СК «Глибока-2» – ФК «Черепківка» – 1:1

26.05 11.00 Тереблече ФК «Порубне» – ФК «Луківці» – 1:1

26.05 11.00 Коровія ФК «Коровія» – ФК «Тисівці»

5 тур

02.06 11.00 Чудей ФК «Чудей» – ФК «Енергія» – 2:0
02.06 11.00 Черепківка ФК «Черепківка» – ФК «Кам’янка» – 0:6
02.06 11.00 Глибока ФК «Магістраль» – ФК «Коровія»
02.06 11.00 Луківці ФК «Луківці» – СК «Глибока-2» – 0:0
02.06 11.00 Тисівці ФК «Тисівці» – ФК «Порубне» – 2:2

04-05  червня – Кубок області 1/4 фіналу (перші матчі) 

6 тур

09.06 11.00 Черепківка ФК «Черепківка» – ФК «Чудей» – 1:2

09.06 11.00 Коровія ФК «Коровія»- ФК «Енергія» – 4:0

09.06 12.00 Кам’янка ФК «Кам’янка» – ФК «Луківці» – 2:1

09.06 11.00 Тереблече ФК «Порубне» – ФК «Магістраль» – 1:3

09.06 11.00 Глибока СК «Глибока-2» – ФК «Тисівці» – 0:0

7 тур

16.06 11.00 Чудей ФК «Чудей»- ФК «Коровія» – 2:1
16.06 11.00 Луківці ФК «Луківці» – ФК «Черепківка» – 6:2
16.06 11.00 Тарашани ФК «Енергія»- ФК «Порубне» – 0:6
16.06 11.00 Тисівці ФК «Тисівці» – ФК «Кам’янка» – 2:5
16.06 11.00 Глибока ФК «Магістраль» – СК «Глибока-2» – 5:1

***

    І В Н П М О
1. ФК «Кам’янка» 7 7 0 0 28-6 21
2. ФК «Магістраль» 6 4 1 1 22-11 13
3. ФК «Чудей» 6 4 0 2 12-8 12
4. ФК «Коровія» 5 3 0 2 12-8 9
5. ФК «Тисівці» 5 2 2 1 11-11 8
6. ФК «Луківці» 7 2 2 3 12-13 8
7. ФК «Порубне» 7 1 3 3 16-17 6
8. СК «Глибока-2» 7 1 3 3 5-14 6
9. ФК «Енергія» 7 1 1 5 7-21 4
10. ФК «Черепківка» 7 0 2 5 8-24 2

***

8 тур

23.06 11.00 Чудей ФК «Чудей» – ФК «Луківці»

23.06 11.00 Коровія ФК «Коровія» – ФК «Порубне»

23.06 11.00 Черепківка ФК «Черепківка» – ФК «Тисівці»

23.06 11.00 Глибока СК «Глибока-2»- ФК «Енергія»

23.06 12.00 Кам’янка ФК «Кам’янка» – ФК «Магістраль»

… календар змінено

 

18-19  червня – Кубок області 1/4 фіналу (матчі-відповіді) 

VII тур

23.06 11.00                      Черепківка ФК «Черепківка» – СК «Глибока-2»

23.06 11.00                      Глибока ФК «Магістраль» – ФК «Порубне»

23.06 12.00                      Камянка ФК «Кам’янка» – ФК «Луківці»

23.06 11.00                      Тарашани ФК «Енергія» – ФК «Коровія»

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.