Чемпіонат області з футболу 2019 (2 ліга): календар, результати

0

Для участі у Чемпіонаті Чернівецької області з футболу 2019 року серед команд ІІ ліги (третій дивізіон) заявились 8 команд.

Ось склад 2 ліги: ФК «Порубне», ФК «Луківці», ФК «Коровія», ФК «Черепківка», ФК «Енергія», ФК «Кам’янка», ФК «Магістраль», СК «Глибока-2».

Календар матчів Першості Чернівецької області з футболу 
серед аматорів сезону 2019 року – «Друга ліга»

Iе коло


30 квітня – 01 травня – Кубок області 1/16 фіналу

I тур

05.05 11.00 Тереблече ФК «Порубне» – СК «Глибока-2» – 2:3

05.05 11.00 Луківці ФК «Магістраль» Михайлівка -ФК «Луківці» – 7:3

05.05 11.00 Коровія ФК «Кам’янка»-ФК «Коровія» – 4:0 ВІДЕО

05.05 11.00 Черепківка ФК «Черепківка» – ФК «Енергія» – 0:1

2 тур

12.05 ФК «Коровія» – ФК «Черепківка» – 6:2

12.05 ФК «Тисівці» – ФК «Магістраль» – 2:1

12.05 СК «Глибока-2» – ФК «Чудей» – 0:4

12.05 ФК «Енергія» – ФК «Луківці» – 0:1

ФК «Кам’янка» – ФК «Порубне» – перенос

3 тур

19.05 11.00 Глибока ФК «Магістраль» – ФК «Чудей» – 3:1

19.05 12.00 Кам’янка ФК «Кам’янка» – СК «Глибока-2» – 2:0

19.05 11.00 Тисівці ФК «Тисівці» – ФК «Енергія» – 5:3

перенос Черепківка ФК «Черепківка»- ФК «Порубне» – 2:2

19.05 11.00 Луківці ФК «Луківці» – ФК «Коровія» – 0:1

4 тур

26.05 11.00 Чудей ФК «Чудей» – ФК «Кам’янка» – 1:3

26.05 11.00 Тарашани ФК «Енергія» – ФК «Магістраль» – 3:3

26.05 11.00 Глибока СК «Глибока-2» – ФК «Черепківка» – 1:1

26.05 11.00 Тереблече ФК «Порубне» – ФК «Луківці» – 1:1

26.05 11.00 Коровія ФК «Коровія» – ФК «Тисівці»

5 тур

02.06 11.00 Чудей ФК «Чудей» – ФК «Енергія» – 2:0
02.06 11.00 Черепківка ФК «Черепківка» – ФК «Кам’янка» – 0:6
02.06 11.00 Глибока ФК «Магістраль» – ФК «Коровія»
02.06 11.00 Луківці ФК «Луківці» – СК «Глибока-2» – 0:0
02.06 11.00 Тисівці ФК «Тисівці» – ФК «Порубне» – 2:2

04-05  червня – Кубок області 1/4 фіналу (перші матчі) 

6 тур

09.06 11.00 Черепківка ФК «Черепківка» – ФК «Чудей» – 1:2

09.06 11.00 Коровія ФК «Коровія»- ФК «Енергія» – 4:0

09.06 12.00 Кам’янка ФК «Кам’янка» – ФК «Луківці» – 2:1

09.06 11.00 Тереблече ФК «Порубне» – ФК «Магістраль» – 1:3

09.06 11.00 Глибока СК «Глибока-2» – ФК «Тисівці» – 0:0

7 тур

16.06 11.00 Чудей ФК «Чудей»- ФК «Коровія» – 2:1
16.06 11.00 Луківці ФК «Луківці» – ФК «Черепківка» – 6:2
16.06 11.00 Тарашани ФК «Енергія»- ФК «Порубне» – 0:6
16.06 11.00 Тисівці ФК «Тисівці» – ФК «Кам’янка» – 2:5
16.06 11.00 Глибока ФК «Магістраль» – СК «Глибока-2» – 5:1

8 тур

23.06 11.00 Чудей ФК «Чудей» – ФК «Луківці» – 3:2
23.06 11.00 Коровія ФК «Коровія» – ФК «Порубне» – 4:1
23.06 11.00 Черепківка ФК «Черепківка» – ФК «Тисівці» – 1:1
23.06 11.00 Глибока СК «Глибока-2»- ФК «Енергія» – 3:1
23.06 12.00 Кам’янка ФК «Кам’янка» – ФК «Магістраль»

9 тур
30.06 11.00 Тереблече ФК «Порубне» – ФК «Чудей» – 2:3
30.06 11.00 Луківці ФК «Луківці» – ФК «Тисівці» – 3:1
30.06 11.00 Глибока СК «Глибока-2» – ФК «Коровія» – 0:4
30.06 11.00 Черепківка ФК «Черепківка»- ФК «Магістраль» – 2:5
30.06 11.00 Тарашани ФК «Енергія» – ФК «Кам’янка»

***

    І В Н П М О
1. ФК «Кам’янка» 7 7 0 0 28-6 21
2. ФК «Чудей» 9 7 0 2 21-14 21
3. ФК «Коровія» 8 6 0 2 23-10 18
4. ФК «Магістраль» 8 5 1 2 28-16 16
5. ФК «Луківці» 9 3 2 4 17-17 11
6. ФК «Тисівці» 8 2 3 3 15-18 9
7. СК «Глибока-2» 9 2 3 4 8-19 9
8. ФК «Порубне» 9 1 3 5 19-24 6
9. ФК «Енергія» 8 1 1 6 8-24 4
10. ФК «Черепківка» 9 0 3 6 11-30 3

***

Кубок ліги, 1/4 фіналу
07.07 11.00 Тереблече ФК «Порубне» – ФК «Луківці» – 4:3
07.07 11.00 Коровія ФК «Коровія» – ФК «Черепківка» – 7:2
07.07 11.00 Тарашани ФК «Енергія» – ФК «Кам’янка» – 0:4
07.07 11.00 Михайлівка ФК «Магістраль» – СК «Глибока-2» – 4:0

1/4 фіналу Кубку ліги (повторні матчі)
14.07 11.00 Луківці ФК «Луківці»- ФК «Порубне»
14.07 11.00 Черепківка ФК «Черепківка»- ФК «Коровія»
14.07 12.00 Камянка ФК «Кам’янка»- ФК «Енергія»
14.07 11.00 Глибока СК «Глибока-2»- ФК «Магістраль»

 Перенесені матчі
06.07 11.00 Чудей ФК «Чудей» – ФК «Тисівці» – 3:2
??? Коровія ФК «Коровія» – ФК «Тисівці»
03.07 19.00 Глибока ФК «Магістраль» – ФК «Коровія» – 1:3
10.07 19.00 Кам’янка ФК «Кам’янка» – ФК «Магістраль»
21.07 11.00 Тарашани ФК «Енергія» – ФК «Кам’янка»

***

10 тур
18.08 11.00 Глибока СК «Глибока-2» – ФК «Порубне»
18.08 11.00  ФК «Магістраль» – ФК «Луківці»
18.08 12.00 Кам’янка ФК «Кам’янка» – ФК «Коровія»
18.08 11.00 Тарашани ФК «Енергія» – ФК «Черепківка»
18.08 11.00 Тисівці ФК «Тисівці» – ФК «Чудей»

11 тур
25.08 11.00 Чудей ФК «Чудей» – СК «Глибока-2»
25.08 11.00 Глибока ФК «Магістраль» – ФК «Тисівці»
25.08 11.00 Порубне ФК «Порубне» – ФК «Кам’янка»
25.08 11.00 Луківці ФК «Луківці» – ФК «Енергія»
25.08 11.00 Черепківка ФК «Черепківка» – ФК «Коровія»

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.