На вечорі професійного боксу в Мілані – чергова перемога буковинця Макса Продана!

0

20 жовтня в клубі Teatro Principe, що в Мілані, відбувся вечір професійного боксу, який традиційно для міланських шанувальників боксу організував OPI GYM BOXING CLUB. «Родзинкою» вечора мав стати поєдинок між двома нокаутерами – буковинцем Максом Проданом, що вже третій рік боксує за OPI GYM, і нікарагуанцем Еріком Лопесом.

Нагадаємо, вихованець боянського боксу Максим Продан провів на професійному ринзі 15 боїв, з яких має 14 перемог (і всі – нокаутами!!!) і одну нічию, а його суперник – на одну перемогу менше. Тому на цей двобій очікували з великим нетерпінням численні шанувальники таланту буковинця. Достатньо сказати, що заради цього поєдинку з’їхалися вболівальники Макса з Чернівців, Одеси, Польщі, фани з різних міст Італії, та, звичайно, численна українська діаспора регіону Ломбардія!

Окрім бою Продан –Лопес на ринг у Teatro Principe вийшли ще шість пар боксерів, серед яких слід виокремити місцевих «зірок» – Івана Дзукко, Джошуа Нмома (обидва – OPI GYM BOXING CLUB) і Рікардо Мерафіна. В якості суперників італійських боксерів до Мілану завітали потужні команди з Сербії та Нікарагуа, тому вечір вийшов не просто міжнародним, а міжконтинентальним!

Зрозуміло, що в залі Teatro Principe того вечора був повний аншлаг. Складалося враження, що вболівальники теж змагалися між собою, підтримуючи команди своїх улюбленців. На їхньому фоні фани Team Max Pro виділялися не тільки футболками, а й українськими прапорами, яких навкруг ринга було багатенько.

Бій для обидвох суперників вийшов доволі складним. Макс із перших хвилин пішов уперед, намагаючись не відкладати справи у «довгий ящик» і завершити поєдинок традиційним для себе нокаутом. Його опонент захищався, боксував «другим номером» і проводив непогані контратаки.

Як і слід було очікувати, цей бій став найяскравішим з усіх, які відбулися того вечора. Продан так і провів його в якості «агресора», і тому судді віддали перемогу саме йому. Отже, 16-й бій Максима Продана на профі-ринзі завершився його черговою, 15-ою перемогою, але вже цього разу – не нокаутом, а по очках.

Звичайно, ми вітаємо буковинця із його черговим досягненням і тепер чекаємо, що свій наступний поєдинок у кар’єрі професійного боксера він проведе вже за якийсь європейський професійний титул. Вже пора, оскільки у всесвітньому рейтинзі профі-боксерів у своїй ваговій категорії Макс перемістився зі 154-ї на 119-ту позицію з понад двох тисяч боксерів!!!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для СПОРТБУК

P.S. Окрема подяка за можливість особисто побувати на цьому вечорі боксу – чернівецькому підрозділу ГО “Золоті Леви Чорної Сотні” на чолі з Олегом Громадським та В’ячеславу Ільчуку (міжнародні перевезення)

Leave A Reply

Your email address will not be published.