Представництво Буковини у Комісії атлетів на 2018-22 роки

0

До Комісії атлетів ФЛАУ, яка працюватиме з 2018 до 2022 року, обрали 7 легкоатлетів. Представлена у цьому громадському органі, який є таким собі «посередником» (містком) між спортсменами і керівництвом федерації, і Буковина.

Серед тих семи, яким спортсмени-учасники голосування (під час чемпіонату України 2018) віддали найбільше голосів, – і чернівецький спринтер Еміль Ібрагімов та «трішки буковинець» Сергій Копанайко, одружений на зірковій сусідці Софії Ротару з Маршинців Новоселицького району Наталці Лупу (срібна призерка чемпіонату світу, неодноразова чемпіонка Європи, півфіналістка Олімпійських ігор).

Раніше до цієї Комісії входив буковинський чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м Іван Гешко, який тепер є віце-президентом Федерації легкої атлетики України. Як зазначив в коментарі SportBuk.com Іван Тарасович, комісія ця збирається не часто, тому в принципі не є якимось тягарем для спортсменів, не заважає тренувальному процесу. Але додаткова відповідальність, зрозуміло, присутня.

Згідно з положенням, як повідомляє uaf.org.ua, до КА ФЛАУ обирали сімох кандидатів (як мінімум по одному представнику від кожного виду і решту за кількістю голосів, незалежно від виду, який ті представляють). Ще четверо ввійшли до КА ФЛАУ автоматично як члени Комісії атлетів НОК України. Загальний склад КА ФЛАУ – 11 атлетів плюс секретар.
 
Участь у голосуванні взяли 268 легкоатлетів. 218 бюлетенів були дійсними, 50 – недійсними.
 

У результаті голосування до КА ФЛАУ, яка працюватиме з 2018 до 2022 року, пройшли:
1. Олексій Касьянов, багатоборство (164 голоси)
2. Анна Рижикова, спринт (140)
3. Сергій Копанайко, спринт (129)
4. Еміль Ібрагімов, спринт (120)
5. Артем Шаматрин, спринт (119)
6-7. Юрій Кіщенко, витривалість (88)
6-7. Наталія Семенова, метання (88)

Наталія Добринська, Олена Говорова, Олександр Крикун, Ольга Саладуха – автоматично, як члени Комісії атлетів НОК України.

У разі, якщо з нового складу КА ФЛАУ виводитимуть/вийде хтось з членів КА ФЛАУ, на його місце автоматично проходитиме перший зі списку тих, хто не пройшов зараз, і т.д.

«Новоспечений» чернівецький член Комісії атлетів Еміль Ібрагімов нині перебуває в Берліні, де захищає честь України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики.

SportBuk.com

***

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.