Легка атлетика: єдиний буковинський учасник Євро-2018 готувався у Черкасах

0

На Чемпіонаті Європи з легкої атлетики 2018 р., який гостюватиме з 6 по 12 серпня у Берліні (Німеччина), Буковину в складі збірної України представлятиме лише один спортсмен – рекордсмен області на спринтерських дистанціях, рекордсмен України в естафеті 4х100 м Еміль Ібрагімов.

На Євро-2018 Еміль Ібрагімов (01.02.1990, Чернівці, ШВСМ, СК «Гешко», Любов Слюсарєва, С. Бутков, офіційний партнер – готель «Буковина») має змагатися на дистанції 200 м та в естафеті 4х100 м.

Чоловіки на дистанції 200 м розпочнуть боротьбу 8.08.2018 р. об 11:50 (півфінали того ж дня о 20:20, фінал – 9.08.18 о 22:00). 

В естафеті 4х100 м чоловічі збірні (а на Євро допущені топ-16) розпочнуть з І раунду (півфінал) 12.08.18 о 20:50, і того ж дня відбудеться фінал – о 22:35 (заключний вид програми  чемпіонату). Розклад трансляцій можна дивитися тут:

Еміль Ібрагімов готувався до Євро-2018 після чемпіонату України в Черкасах – разом з колегами по естафетній команді. Як зазначив Еміль в інтерв’ю SportBuk.com, багато уваги, звісно, приділяли відпрацьовуванню передачі естафетної палочки, адже у цьому виді програми і жінки, і чоловіки мають непогані шанси пробитися до фіналу. Та й взагалі в естафетах українці мають останнім часом в активі успішні виступи на міжнародній арені.


Сьогодні, 4.08.18, Еміль Ібрагімов переїхав до Києва, а 6 серпня має вирушити вже на Берлін.

Повний склад збірної на Євро-2018 можна подивитися нижче.

А поки що нагадаємо про найприємніші для буковинських шанувальників «королеви спорту» миттєвості чемпіонату України з легкої атлетики 2018 у Луцьку.

Найвдаліше серед буковинців виступив Еміль Ібрагімов, який був третім у фіналі на 100-метрівці, а на 200 м, де він неодноразово перевищував норматив для участі у чемпіонаті Європи, фінішував другим після одного з лідерів збірної Сергія Смелика.

Приємно відзначити і хотинчанина Олега Миронця (29.05.1998, Чернівецька, Хотин, ШВСМ, Іван Павлюк), який повторив минулорічний сенсаційний срібний успіх на 800-метрівці. У фіналі був тактичний біг, перше коло фіналісти пробігли у уже скромному темпі, а у фінішних розбірках Олег дав бій лідеру сезону Євгену Гуцолу (сумський волинянин), який єдиний серед українців виконав норматив для участі в Євро-2018 на цій дистанції.

Ще декілька буковинців показали на чемпіонаті України свої особисті рекорди, а отже вдало підготувалися до головного внутрішнього старту сезону і, можна сказати, зробили все, що могли.

Цікаво, що до невеличкого складу збірної Чернівецької області увійшов і… каратист з СК «Лідер»Максим Паращук, який змагався на джистанціях 200 м та 400 м.

Чемпіонат України з легкої атлетики 2018 (Луцьк)

18.07.18

100 м (чоловіки, пре-кваліфікація)
Олександр Помогаєв (27.07.1994, Чернівці, ШВСМ, Любов Слюсарєва) – 10,94 (4 м у 1 забігу)

400 м (чоловіки, 1/2 фіналу)
Максим Паращук (05.01.2000, Чернівецька, Хотин, ШВСМ, Іван Павлюк, Ірина Ячнюк) – 50,85 (PB, 5 м у 3 забігу)

800 м (чоловіки, забіги)
Олег Миронець (29.05.1998, Чернівецька, Хотин, ШВСМ, Іван Павлюк) – 1.50,75 (1 м у 2 забігу)
Орест Малованюк (16.05.1997, Чернівці, ШВСМ, Денис Тищук) – 1.55,79 (PB, 8 м у 3 забігу)
Ігор Мартинюк (05.05.1993, Чернівці, ШВСМ, Денис Тищук, Б. Мартинюк) – 1.56,61 (SB, 7 м у 2 забігу)

19.07.18

100 м (жінки, 1/2 фіналу)
Аліна Попадюк (25.01.1995, Чернівці, ШВСМ, Любов Слюсарєва) – 11,95 (4 м у 3 забігу)
Вікторія Ватаманюк (05.10.1997, Чернівці, Новоселиця, Колос, Ірина Ячнюк, Юрій Ячнюк) – 12,98 (6 м у 3 забігу)

100 м (чоловіки, 1/2 фіналу)
Еміль Ібрагімов (01.02.1990, Чернівці, ШВСМ, СК «Гешко», Любов Слюсарєва, С. Бутков, офіційний партнер – готель «Буковина») – 10,55 (1 м у 2 забігу)
Олександр Помогаєв (27.07.1994, Чернівці, ШВСМ, Любов Слюсарєва) – 10,97 (6 м у 1 забігу)

800 м (чоловіки, фінал)
1 Євген Гуцол (13.05.1990, Волинська) – 1.51,48
2 Олег Миронець (29.05.1998, Чернівецька, Хотин, ШВСМ, Іван Павлюк) – 1.51,51
… 6 Денис Ротар (27.07.1990, Київ, Новоселиця, О. Макарчук) – 1.53,53

100 м (жінки, фінал)
1 Христина Стуй (03.02.1988, Київ) – 10,20 (PB)
2 Аліна Калістратова (06.11.1996, Харківська) – 11,64 (PB)
3 Анна Плотіцина (01.01.1987, Київська) – 11,69 (SB)
…8 Аліна Попадюк (25.01.1995, Чернівці, ШВСМ, Любов Слюсарєва) – 11,95 (PB)

100 м (чоловіки, фінал)
1 Сергій Смелик (19.04.1987, Донецька) – 10,16 (МСМК)
2 Олександр Соколов (06.12.1997, Миколаївська) – 10,17 (МСМК, NU23R PB)
3 Еміль Ібрагімов (01.02.1990, Чернівці, ШВСМ, СК «Гешко», Любов Слюсарєва, С. Бутков, офіційний партнер – готель «Буковина») – 10,43 (МС, SB)
4 Володимир Супрун (24.01.1994, Сумська) – 10,44 (МС, SB)

20.07.18

200 м (чоловіки, пре-кваліфікація)
Олександр Помогаєв (27.07.1994, Чернівці, ШВСМ, Любов Слюсарєва) – 22,67 (PB, 2 м у 6 забігу)
Максим Паращук (05.01.2000, Чернівецька, Хотин, ШВСМ, Іван Павлюк, Ірина Ячнюк) – 22,81 (PB, 5 м у 2 забігу)

400 м з/б (чоловіки, забіги)
Олександр Данілов (24.06.1987, Чернівці, Ірина Ячнюк) – 53,26 (3 м у 1 забігу)

1500 м (чоловіки, забіги)
Орест Малованюк (16.05.1997, Чернівці, ШВСМ, Денис Тищук) – 4.08,75 (10 м у 2 забігу)
Ігор Мартинюк (05.05.1993, Чернівці, ШВСМ, Денис Тищук, Б. Мартинюк) – DNF

200 м (жінки, 1/2 фіналу)
Аліна Попадюк (25.01.1995, Чернівці, ШВСМ, Любов Слюсарєва) – 24,93 (PB, 4 м у 2 забігу)
Вікторія Ватаманюк (05.10.1997, Чернівці, Новоселиця, Колос, Ірина Ячнюк, Юрій Ячнюк) – 27,42 (PB, 6 м у 1 забігу)

200 м (чоловіки, 1/2 фіналу)
Еміль Ібрагімов (01.02.1990, Чернівці, ШВСМ, СК «Гешко», Любов Слюсарєва, С. Бутков, офіційний партнер – готель «Буковина») – 21,46 (1 м у 2 забігу)
Олександр Помогаєв (27.07.1994, Чернівці, ШВСМ, Любов Слюсарєва) – 22,95 (6 м у 2 забігу)

21.07.18

400 м з/б (чоловіки, фінал)
1 Денис Нечипоренко (07.01.1990, Черкаська) – 50,34
2 Данило Даниленко (10.10.1994, Волинська) – 50,57
3 Анатолій Синянський (04.02.1991, Волинська) – 52,02

7 Олександр Данілов (24.06.1987, Чернівці, Ірина Ячнюк) – 53,89

200 м (чоловіки, фінал)
1 Сергій Смелик (19.04.1987, Донецька) – 20,50 (МСМК)
2 Еміль Ібрагімов (01.02.1990, Чернівці, ШВСМ, СК «Гешко», Любов Слюсарєва, С. Бутков, офіційний партнер – готель «Буковина») – 21,02 (МС)
3 Олексій Поздняков (01.04.1995, Донецька) – 21,05

Наша олімпійка Руслана Цихоцька, яка останнім часом тренується у США, на жаль, у національному чемпіонаті участі не брала.

Все відео ЧУ-2018 можна подивитися тут:

***

Фото:

***

***

***

А тепер до вашої уваги повний склад збірної України на Євро-2018. На uaf.org.ua звертають увагу на те, що до системи ARENA може бути внесено максимум по шість учасників/учасниць у кожній з естафет. Саме тому «4х100м» і «4х400м» не стоїть навпроти прізвищ деяких з атлетів, які претендують на участь в естафетах. Проте, згідно з правилами ЕА, на старт в естафеті може вийти будь-який член команди. Рішення про те, хто саме бігтиме ту чи іншу естафету тренери прийматимуть уже на чемпіонаті Європи.

Жінки
Атлетка
Дисципліна
ТФЛА
Стуй Христина
100м, 4х100м
м. Київ
Калістратова Аліна
200м, 4х100м
Харківська
Бризгіна Єлизавета
200м, 4х100м
Луганська
Качур Яна
200м, 4х100м
м. Київ
Голєнєва Анастасія
4х100м
Донецька
Ратнікова Вікторія
4х100м
Одеська
Плотіцина Ганна
100м з/б
Київська
Мельник Тетяна
400м, 4х400м
м. Київ
Бризгіна Анастасія
400м, 4х400м
Запорізька
Логвиненко Аліна
400м, 4х400м
Донецька
Климюк Катерина
 4х400м
Рівненська
Бібік Ольга
4х400м
м. Київ
Рижикова Анна
400м з/б, 4х400м
Дніпропетровська
Миколенко Марія
400м з/б
Донецька
Ткачук Вікторія
400м з/б
Донецька
Прищепа Наталія
800м
Рівненська
Ляхова Ольга
800м
Полтавська
Сердюк Олена
10000м
Харківська
Прокоф’єва Євгенія
10000м
м. Київ
Шматенко Юлія
5000м, 10000м
Харківська
Стребкова Наталія
3000м з/п
Тернопільська
Кашина Інна
с/х 20 км
Сумська
Боровська Надія
с/х 20 км
Волинська
Філюк Марія
с/х 20 км
Волинська
Юдкіна Христина
с/х 50км
Івано-Франківська
Вітовщик Василина
с/х 50км
Волинська
Цвілій Аліна
с/х 50км
Київська
Котовська Ольга
марафон
Рівненська
Хапіліна Вікторія
марафон
Рівненська
Михайлова Дар’я
марафон
Київська
Овчарук Вєра
марафон
Вінницька
Левченко Юлія
стрибки у висоту
м. Київ
Табашник Катерина
стрибки у висоту
Харківська
Окунєва Оксана
стрибки у висоту
Миколаївська
Саладуха Ольга
потрійний стрибок
Донецька
Красуцька Анна
потрійний стрибок
Донецька
Бех Марина
стрибки у довжину
Хмельницька
Гришутіна Крістіна
стрибки у довжину
м. Київ
Килипко Марина
стрибки з жердиною
Харківська
Слобода Дарина
семиборство
Київська
Гордієнко Римма
семиборство
Дніпропетровська
Шух Аліна
семиборство
Київська
Гацько-Федусова Ганна
метання списа
Запорізька
Голодна Ольга
штовхання ядра
Київська
Клочко Вікторія
штовхання ядра, метання диска
Дніпропетровська
Климець Ірина
метання молота
Волинська
Шамотіна Альона
метання молота
Дніпропетровська
Новожилова Ірина
метання молота
Херсонська
***
Чоловіки
Атлет
Дисципліна
ТФЛА
Соколов Олександр
100м, 4х100м
Миколаївська
Смелик Сергій
200м, 4х100м
Донецька
Ібрагімов Еміль
200м, 4х100м
Чернівецька
Супрун Володимир
4х100м
Сумська
Назарук Артур
4х100м
Львівська
Федоровський Григорій
4х100м
Кіровоградська
Бутрим Віталій
400м, 4х400м
Сумська
Поздняков Олексій
400м, 4х400м
Донецька
Сеник Станіслав
400м, 4х400м
Івано-Франківська
Бікулов Дмитро
4х400м
Харківська
Шаматрин Артем
110м з/б
м. Київ
Нечипоренко Денис
400м з/б
Черкаська
Даниленко Данило
400м з/б, 4х400м
Волинська
Гуцол Євген
800м, 4х400м
Волинська
Киц Володимир
1500м
Київська
Коваль Василь
10000м
Житомирська
Сірук Дмитро
10000м
Рівненська
Закальницький Мар’ян
с/х 50км
Київська
Банзерук Іван
с/х 50км
Волинська
Літанюк Валерій
с/х 50км
Івано-Франківська
Лосев Іван
с/х 20км
Київська
Шумік Віктор
с/х 20км
Волинська
Казанін Олексій
с/х 20км
Вінницька
Сітковський Олександр
марафон
Донецька
Олефіренко Ігор
марафон
Київська
Лашин Дмитро
марафон
Київська
Русс Ігор
марафон
Київська
Русюк Юрій
марафон
Волинська
Никифоров Сергій
стрибки у довжину
Київська
Мазур  Владислав
стрибки у довжину
Житомирська
Проценко Андрій
стрибки у висоту
Херсонська
Дем’янюк Дмитро
стрибки у висоту
Львівська
Лонський Віктор
стрибки у висоту
Житомирська
Малихін Владислав
стрибки з жердиною
Київська
Нестеренко Микита
метання диска
Харківська
Мусієнко Ігор
штовхання ядра
Сумська
Піскунов Гліб
метання молота
Херсонська
Мисливчук Володимир
метання молота
Рівненська
Регеда Сергій
метання молота
Київська
Кушнірук Юрій
метання списа
Запорізька
 
Офіційна делегація
Рудюк Володимир
керівник делегації
Тиртишник Вячеслав
державний тренер, Team Leader-2
Островський Максим
гол. тренер (метання), Team Leader-1
Сердюченко Олексій
ст. тренер (стрибки), Technical Leader
Хабіна-Меринюк Ганна
лікар
Боярська Наталія
лікар
Діденко Антон
лікар
Савченко Євген
масажист
Ліповой Володимир
масажист
Парфенюк Віктор
масажист
Кравчук Валерій
масажист
Лихошерстов Дмитро
масажист
Пронін Владислав
масажист
Романюк Олександр
гол. тренер  (стрибки)
Ольховнікова Ірина
гол. тренер (спринт)
Романчук Сергій
гол. тренер (витривалість)
Чмир Ярослав
ст. тренер (метання)
Рурак Костянтин
ст. тренер (спринт 4х100м Ж)
Бризгін Віктор
ст. тренер (спринт 4х100м Ч)
Федорець Володимир
ст. тренер (спринт 4х400м Ж)
Станкевич Людмила
біохімік
Шух Майя
тренер
Пустовойт Ірина
тренер
Гредунова Наталія
тренер
Переясловець Леонід
тренер
Лонський Ігор
тренер
Горбаченко Юрій
тренер
Зуєв Геннадій
тренер
Бойко Анатолій
тренер
Марченко Михайло
тренер
Попеляєв Андрій
тренер
Шевченко Олександр
тренер
Кривохижа Микола
тренер
Яловик Володимир
тренер
Калитка Микола
тренер
Кравченко Володимир
тренер
Крушинський Вадим
тренер
Будков Сергій
тренер
Піскунов Едуард
тренер
Басенко Сергій
тренер
Кузін Олександр
тренер
Даниленко Олександр
прес-аташе ФЛАУ
Бурьохіна Наталія
Team-Leader-3

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.