Прояснилась ситуація з ремонтом басейну в ЗОШ №27 (відео, фото)

1

Коли, нарешті, відремонтують критий басейн біля ЗОШ №27 по вул. Воробкевича? – відповідь на це запитання цікавить багатьох чернівчан, які розуміють корисність плавання і мріють про доступніші «комунальні ціни».

Цій темі присвятили телепроект на каналі «Чернівецький промінь». Нижче ви можете подивитися, в якому стані нині перебуває цей басейн з двома ваннами (25-метрова та менша «дитяча»), і почути коментарі щодо його перспектив.

Як відомо, тендер на капітальний ремонт цього басейну вже провели було. Але потім… відмінили. Неофіційно, кажуть, через те, що «не та фірма виграла». Офіційно – тому що в тендерних умовах не були передбачені деякі «нюанси», пов’язані з технологіями енергозбереження (проект НЕФКО). Останнє виглядає не дуже правдоподібно, адже мер Олексій Каспрук ще восени 2017 р. зазначав, що на капремонт (і добудову) басейну ЗОШ №27 будуть використані кошти міського бюджету та фонду НЕФКО (які будуть спрямовані на енергозбереження). Отже про це знали ще до оголошення тендеру. А якісь там технічні зміни міг би врахувати і підрядник, який виграв вже скасований тендер…

ВІДЕО:


***
ФОТО:

***
А це басейн на біля стадіону «Буковина». Там вже провели «чемпіонат світу з плавання на снігу» (World Swimming Championship in the snow 2018). Ось так:)

***

Новий сучасний басейн на вул. Комарова (фото, відео)

***

Басейн «Драйв» відкрив сезон-2017 з новими пропозиціями і старими цінами (фото)

***

Польовий пропонує свій варіант відновлення басейну на стадіоні “Буковина”

***

У 2017 р. почнуть будувати спорткомплекс із басейнами і кортами

***

У Чернівцях 18.08.16 запрацював ще один басейн (фото)

***

1 Комментарий
  1. Андрій говорит

    Краще спитай Продана і його банду, коли вони будуть працювати на благо міста, а не в свою кишеню. Каспрук тієїж породи, але ще хоть щось робить, а Чинуші , Продани, Михайлішини, Бешлеї, Чесанови, те і роблять, що лиш думають як набити свій карман і свої смердячі дупи звозити в Лапландію і т.п… Самий реальний план , який має бути, підрядник має бути державним і тоді не буде вкрадено нічого і ніхто нікому не буде заважати, правда?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.