У 2017 р. почнуть будувати спорткомплекс із басейнами і кортами

1

Влада обіцяє басейни, ігрові приміщення та громадські зони відпочинку – у рамках нового водноспортивного комплексу під назвою «Н2О», будівництво якого планують розпочати у 2017 р. Наразі триває підготовка проектно-кошторисної документації. 

Старт будівництва запланований на друге півріччя 2017 року. Про запланований початок будівництва у Коломиї нового спортивного комплексу на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив секретар Коломийської міської ради Любомир Жупанський.

Загалом, спорткомплекс включатиме в себе: зал боротьби; зал боксу; тренажерний зал; універсальний ігровий зал з трибунами для глядачів; чотири закриті хардові тенісні корти (один із них з трибунами); два 25-тиметрові басейни (один – відкритий,другий – закритий з трибунами для глядачів); гребний зал для байдарок і каное; малий басейн для навчання дітей плаванню; конференцзал.

«Будівництво такого масштабного комплексу має об’єднати депутатів Верховної Ради України, які є вихідцями з Коломиї, депутатів обласної ради і, звичайно ж, тридцятьох чотирьох депутатів Коломийської міської ради. Лише спільними зусиллями ми зможемо втілити у життя цей грандіозний проект, який докорінно змінить якість життя, що безпосередньо вплине на покращення здоров’я коломиян та гостей міста», – зазначив депутат від світлинами проекту.

Джерело: pobudovano.com.ua


Гарний приклад для Чернівців;)

***

 

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

1 Комментарий

  1. Петя говорит

    а що Коломия має до Чернівецької області?

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.