«Буковина» зіграла з «Нивою» і готується до виїзду в Кишинів

0

У рамках підготовки до другої частини друголігової першості України з футболу чернівецька «Буковина» 7.02.18 зіграла вдома, на штучному полі ФОК «Олімпія», контрольний поєдинок проти «Ниви» (Теребовля).

Матч «Буковина» (Чернівці) – «Нива» (Теребовля) завершився з рахунком 0:2 (перший тайм – 0:0).

Як зазначив у коментарі SportBuk.com тренер «Буковини» (і головний тренер «Буковини» U-19, яка лідирує у першоліговій першості  України U-19), у цій грі не ставили завдання досягти якогось результату, головне було переглянути всіх футболістів і визначитись, кого залишити, а з ким, можливо, вже попрощатися.

У матчі було задіяні 22 футболісти. У т.ч. 6 чоловік з «Буковини» U-19, плюс приїжджий воротар (на перегляді, стояв на воротах у другому таймі), лівий захисник, правий півзахисник  і в першому таймі грав нападаючий. Не змогли зіграти Шафоростов (травмований) та Бойчук (зробили операцію, міжпахова грижа, десь місяць буде відновлюватися). І вже в першому таймі попросив заміну Василь Нікифоряк (задня поверхня стегна, хвилин 20 зіграв лише).

Гості забили на контратаках.

Наступний контрольний матч «Буковина» проведе 17.02.18 у Кишиневі проти титулованого місцевого «Зімбру».