Кубок області з міні-футболу 2018 (календар ігор)

0

Для участі у Кубку області з міні-футболу 2018 р., матчі якого приймає майданчик з штучним покриттям КСОП «Буковина», заявились 33 команди.

Кубок області з міні-футболу серед аматорів сезону 2018 року
місце проведення: штучний майданчик КСОП «Буковина»

І-й етапі, 1/16 фіналу, 27.01.18 р. (субота)

9.00 (І-й етап) «Буковина-U-17» – ФК «Волока» – 1:8

9.50 1/16 фіналу «Спарта-Батьки» – «Фазенда» – 2:5


10.40 1/2 фіналу чемпіонату області Буковинська надія – Урожай – 1:1 (пен. 2:3)

11.30 1/2 фіналу чемпіонату області Вікторія-Везувій – Бест-Біла – 5:1

12.20 (І-й етап) «Вольтаж» – «Буко-93» – 3:4

13.10 1/16 фіналу «Хімік-Скеля» – «Зарінок-Дрім-Тім» – 8:0

14:00 1/16 фіналу «Мрія-Заставна» – «Аматор» – 7:2

14:50 1/16 фіналу «Бояни» – «Патрульна поліця» – 0:2

1/16 фіналу 28.01.18 р. (неділя)

9.00 ФСК «Роша» – ФК «Лужани» – 2:5

9.50 «Маленький Париж» – «Шишківці» – 5:7

10.40 СК «Лідер» – «Дрім-Тім» – 1:3 ФОТО

11.30 Матч за 3 місце чемпіонату області 3:3 (пен. – 3:4)

12.20 Фінал чемпіонату області 5:2

13.30 «Дружба» – «Мамаївці» – 2:2 (пен. – 6:5) ФОТО, ВІДЕО

14.20 «М’ясо Буковини» – «Смайл» – 5:1 ФОТО

1/16 фіналу 03.02.18 р. (субота)

9.00 «Бук-Фам» – «Ф-Тім» – 2:1 ВІДЕО

9.50 «RADENT» – «Бест-Біла» – 5:2 ВІДЕО

10.40 «Урожай» – «Весільний світ» – 11:2 ВІДЕО

11.30 «Політех» – «Буковинська надія» – 3:4 ВІДЕО

12.20 ФК «Волока» – «Буко-93» – +:-

13.10 «Вікторія» – «Клокучка» – 3:2 ВІДЕО

14.00 «Чернівецький рятувальник» – «Іванківці-Чудей» – 1:1 (пен. – 1:3) ВІДЕО

1/8 фіналу 04.02.18 р. (неділя)

9.00 «Урожай» – «Фазенда» – 4:1

9.50 «Мрія-Заставна» – ФК «Лужани» – 2:2 (пен. – 1:3)

10.40 «Хімік-Скеля» – «Буковинська надія» – 1:4

11.30 «Патрульна поліця» – ФК «Волока» – 1:4

12.20 «Шишківці» – «Дрім-Тім» – 6:4

13.10 «Вікторія» – «Іванківці-Чудей» – 5:2

14.00 «Дружба» – «М’ясо Буковини» – 2:2 (пен. – 2:3)

14.50 «Бук-Фам» – «RA-DENT» – 3:5

1/4 фіналу 17.02.18 (перен. з 10.02.18) р. (субота)

10.00 Урожай – Лужани – 4:0

10.50 Буковинська надія – Волока – 2:1

11.40 Шишківці – Вікторія – 0:2

12.30 М‘ясо Буковини – RaDent – 7:1

1/2 фіналу 18.02.18 р. (неділя)

10.40 Урожай – Буковинська надія – 2:1

11.30 Вікторія – М‘ясо Буковини – 2:1

Фінал 25.02.18 р. (неділя)

11.00 Урожай – Вікторія-Везувій

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.