Відкритий Чемпіонат Чернівців з футзалу 2017/18 (календар, результати)

0

Для участі у Відкритому чемпіонаті Чернівців з фут залу серед аматорів сезону 2017/18 заявились 12 команд.

Місце проведення змагань – ФОК «Олімпія» (вул. Воробкевича, 6)

Календар ігор

1 тур

1     02.12.17 16:00    «Бест-Біла» – «Урожай» – 3:6


2     02.12.17 17:00    ФК «Стальнівці» – ФК «Волока» – 0:4

3     02.12.17 18:00    ФСК «Роша» – «Дружба» – 4:3

4     02.12.17 19:00    «Корона» – «Зарінок-Дрім-Тім» – 4:4

5     02.12.17 20:00    «БукФам-БДМУ» – СК «Лідер» – 2:3

6     02.12.17 21:00    «М’ясо Буковини» – «Чернівецький рятувальник» – 5:2

2 тур

09.12.17 16:00 «Урожай» – «Чернівецький рятувальник» – 12:2                 

09.12.17 17:00 СК «Лідер» – «М’ясо Буковини» – 3:1 ФОТО, ВІДЕО

09.12.17 18:00 «Зарінок-Дрім-Тім» – «БукФам-БДМУ» – 3:2 ВІДЕО

09.12.17 19:00 «Дружба» – «Корона» – 4:4

09.12.17 20:00 ФК «Волока» –  ФСК «Роша» – 1:3                                        

09.12.17 21:00 «Бест-Біла» –  ФК «Стальнівці» – 8:3

 

3 тур

13   16.12.17 16:00    ФК «Стальнівці» – «Урожай» – 1:4 

14   16.12.17 17:00    ФСК «Роша» – «Бест-Біла» – 3:5 

15   16.12.17 18:00    «Корона» –  ФК «Волока» – 0:1 

16   16.12.17 19:00    «БукФам-БДМУ» – «Дружба» – 4:3 

17   16.12.17 20:00    «М’ясо Буковини» – «Зарінок-Дрім-Тім» – 3:2 

18   16.12.17 21:00    «Чернівецький рятувальник» –  СК «Лідер» – 8:5

 

4 тур

23.12.17 16:00 «Зарінок-Дрім-Тім» – «Чернівецький рятувальник» – 3:0

23.12.17 17:00 «Бест-Біла» – «Корона» – 4:3

23.12.17 18:00 ФК «Волока» – «БукФам-БДМУ» – 2:1

23.12.17 19:00 «Урожай» – СК «Лідер» – 8:2

23.12.17 20:00 ФК «Стальнівці» – ФСК «Роша» – 2:9

23.12.17 21:00 «Дружба» – «М’ясо Буковини» – 3:4

5 тур, 20.01.18

ФСК «Роша» – «Урожай» – 2:8

СК «Лідер» – «Зарінок Дрім-Тім» – 1:4

«БукФАМ-БДМУ» – «Бест-Біла» – 4:3

«М’ясо Буковини» – «Волока» – 1:6

«Чернівецький рятувальник» – «Дружба» – 6:3

«Корона» – ФК «Стальнівці» – 6:3

 

27.01.18, 6 тур

16:00. ФСК «Роша» – «Корона» – 3:3

17:00. ФК «Волока» – «Чернівецький рятувальник» – 5:2

18:00. «Бест-Біла» – «М’ясо Буковини» – 4:2

19:00. «Стальнівці» – «БукФАМ-БДМУ» – 6:6

20:00. «Дружба» – СК «Лідер» – -:+

21:00. «Урожай» – «Зарінок Дрім-Тім» – перен.

3.02.18, 7 тур

Корона – Урожай – 0:9

Бук-ФАМ-БДМУ – Роша – 2:9

М’ясо Буковини – Стальнівці – 5:4

Чернівецький рятувальник – Бест-Біла – 1:5

Лідер – Волока – 3:7

Зарінок Дрім-Тім – Дружба – 2:4  

 

10.02.18, 8 тур

16:00 Корона – Бук-ФАМ-БДМУ – 1:0

17:00 Роша – М’ясо Буковини – 2:4

18:00 Стільнівці – Чернівецький рятувальник – 1:3

19:00 Бест-Біла – Лідер – 4:4

20:00 Волока – Зарінок Дрім-Тім – 4:0

21:00 Урожай – Дружба 2:8

17.02.18, 9 тур

16:00 Бук-ФАМ-БДМУ – Урожай – 2:10

17:00 М’ясо Буковини – Корона – 5:5

18:00 Чернівецький рятувальник – Роша – 4:0

19:00 Лідер – Стальнівці – 4:0

20:00 Зарінок Дрім-Тім – Бест-Біла – 10:6

21:00 Дружба – Волока – 1:5

10 тур, 24.02.18

15:00 «Урожай» – ФК «Волока» – 1:3

16:00 «БукФам-БДМУ» – «М’ясо Буковини» – 2:5

17:00 «Корона» – «Чернівецький рятувальник» – 3:3

18:00 ФСК «Роша» – СК «Лідер» – 5:2

19:00 ФК «Стальнівці» – «Зарінок-Дрім-Тім» – 6:6

20:00 «Бест-Біла» – «Дружба» – 1:1

Перен. матч 6 туру «Урожай» – «Зарінок Дрім-Тім» – 7:2

***

    І О М
1 ФК «Волока» 10 27 38-12
2 «Урожай» 10 24 67-25
3 «М’ясо Буковини» 10 19 35-33
4 «Бест-Біла» 10 17 43-37
5 ФСК «Роша» 10 16 40-35
6 «Зарінок-Дрім-Тім» 10 14 36-37
7 «Чернівецький рятувальник» 10 13 29-40
8 СК «Лідер» 10 13 27-39
9 «Корона» 10 11 27-36
10 «Дружба» 10 8 30-32
11 «БукФам-БДМУ» 10 7 25-45
12 ФК «Стальнівці» 10 2 26-55

***

 

11 тур, 10.03.18

15:00 ФК «Волока» – «Бест-Біла»

16:00 «М’ясо Буковини» – «Урожай»

17:00 «Чернівецький рятувальник» – «БукФам-БДМУ»

18:00 СК «Лідер» – «Корона»

19:00 «Зарінок-Дрім-Тім» – ФСК «Роша»

20:00 «Дружба» – ФК «Стальнівці»

***

 

Інформація буде доповнена.

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.