Гешко в День Перемоги 2017 відсвяткував ще один успіх у напівмарафоні

0

Зірковий буковинський бігун – чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м Іван Гешко, який давненько вже закінчив виступи на елітному рівні, завітав на ХІІ-ий Ковельський Міжнародний пробіг в якості почесного учасника і…став призером.

Кіцманський чернівчанин пробіг напівмарафон (21 км 97,5 м) за 1:09.45 і фінішував третім.

Нагадаємо, нещодавно Іван Гешко з колегами по команді «U Stream» (Іван та Олександр Бабарика, Андрій Оністрат) став переможцем марафонської естафети на «Vienna City Marathon 2017», а перед тим виграв чемпіонат України з напівмарафону в Києві у категорії 30-39 років з результатом 1:12.54.

Наступний старт для зіркового очільника обласного відділення НОК України і профільної комісії обласної ради – Біг Миру 14 травня, на якому цього разу, на прохання учасників, крім символічної дистанції 2 милі, вперше будуть і змагання на дистанціях 6 миль та 10 миль.