Під Авдіївкою загинув і буковинський спортсмен… (відео)

0

Не обійшлося без жертв під час трагічних подій в Авдіївці і для Буковини… Загинув спортсмен, викладач юридичного факультету ЧНУ…

На жаль, загострення в Авдіївці забрало життя нашого земляка Леоніда Валентиновича Дергача з села Зарожани Хотинського району. Як повідомляють в ОДА, він загинув 1 лютого 2017 року під час виконання бойового завдання в районі міста Авдіївка Донецької області, – повідомляє ФБ-спілтнота Євромайдан Чернівці.

Загиблий раніше працював викладачем юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Поховати Героя мають 4 лютого. Цього дня у Чернівцях оголошено жалобу…

Маємо нещодавнє відео про Героя:

***

Слава Герою! Вічна пам’ять!

Вже 70 Героїв втратила Чернівецька область у війні.

Леонід також був членом нашої Федерації пауерліфтингу Чернівецької області, – повідомляє голова федерації Сергій Качмарський. Здобув непоганих результатів у пауерліфтингу, неодноразово здобував призові місця на змаганнях. Виконав нормативи КМСУ, тренувався під керівництвом Циби Юрія, МСУ, та Середи Вадима, МСУ. Це вже четвертий спортсмен нашої федерації, який загинув на цій проклятій війні. Ось імена цих героїв: Ігор Крисоватий КМС, Андрій Галай КМС, Віктор Піцул, 1 дорослий розряд. Федерація пауерліфтингу Чернівецької області висловлює щирі співчуття родинам загиблих героїв!!!

Джерело: fakty.cv.ua

Leave A Reply

Your email address will not be published.