Буковинські спортсмени здобули призові місця на чемпіонаті України з пауерліфтингу

0

У смт. Мангуш Донецької області відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу. Третє загальнокомандне місце серед жінок на турнірі посіла команда Чернівецької області.

Золоту нагороду здобула Зіна Демян – в ваговій категорії до 47 кг, МСМК.

Срібним призером став Ростислав Кініщук – в вагова категорія до 59 кг з триборства та та встановив рекорд України з жиму лежачи серед юніорів, а також здобув «срібло» в становій тязі.

Валерія Яворська – виконала норматив майстра спорту та здобула «бронзу» у категорії до 52 кг та встановила рекорд України серед жінок до 18 років.

Також 5 місце в ваговій категорії до 63 кг здобула Віолетта Семенюк та 6-тим у ваговій категорії до 93 кг став Олександр Герман.