Шищенко і Гринюк оголосили про відставку, мер – за підтримку «Буковини» (відео)

8

У середу, 28.12.16, у конференц-залі готелю «Буковина» відбулась прес-конференція, присвячена перспективам головної футбольної команди краю.

У прес-конференції взяли участь президент клубу Сергій Гринюк, головний тренер Сергій 161228-bukovyna-shyschenko-grynukШищенко, його помічник Григорій Чурілов та міський голова Олексій Каспрук.

Сергій Шищенко офіційно вже оголосив, що залишає команду, але зазначив, що поки що некоректно говорити, куди саме переходить, оскільки контракт ще не підписаний. Сергій Юрійович зізнався, що Чернівці встигли стати, певною мірою, рідним містом, що йому не байдужа подальша доля «Буковини», і він вважає, що тут є чудові перспективи для розвитку футбольного проекту так, аби клуб заробляв на своє функціонування, а не лише ходив з простягнутою рукою.

Сергій Гринюк також оголосив, що йде у відставку. Втомився тягнути цю громадську роботу в такому режимі і за таких умов, які склалися. На запитання, що могло би статися, щоби він залишився на посаді президента, Сергій Миколайович повторив, що втомився в цих умовах тягнути клуб, не бачить реальних перспектив реалізувати свої комплексні задуми, тому, напевно, таки доведеться шукати нового президента.

Мер Олексій Каспрук почав свою промову з того, що плакати хочеться від почутого. Але зазначив, що вважає за неохідне зберегти і розвивати клуб, який є своєрідним локомотивом для всього футбольного життя міста і області.

Ймовірно, що питання футбольного клубу можуть обговорорити і на сесії міської ради 29.12.16.

Повну версію прес-конференції дивіться нижче:

***

***

8 Comments
 1. Чернівчанин says

  Може потрібно ФК “Буковина” націоналізувати як Приватбанк?

  1. Про “націоналізацію” йшлося:) Трохи інакше, звісно:) Про комунальне майбутнє, якщо приймуть відповідне рішення

 2. Андрій Качмарський says

  Шалено шкода….. Шишенко привив “Буковині” гру, а міській владі команда не потрібна. Низький уклін пану Гринюку за цю важку ношу – тягнути одному цю фінансову лямку. Чому ми не можемо піти по стезі “Вереса”?
  ЧИ ПОТРІБЕН ФУТБОЛ КОМУСЬ ІЗ КЕРІВНИЦТВА ОБЛАСТІ ТА МІСТА????
  Чи в нас у краї є багато спортивних команд, які прославляють наш регіон?

  1. Андрію, ти впевнений, що знаєш достатньо про “шлях Вереса”, щоби бажати “Буковині” такого ж?:) Там теж не все так гладко… Плюс – запитай, чи там розвивають інфраструктуру, застосовують комплексний підхід і т.п. Там просто є багато грошей, які успішно освоюють… Гринюк сказав, що таке йому не цікаво…

  2. Микола says

   Не привів а розвалив або довів до ручки .  Шищенко перекантувався рік, розвів Чернівці разом з Гринюком і ходу . Дивіться люди на реальні справи а не на піар .Реально команда в кінці турнірноі таблиці, показники з найгірших. В кінці всі “реформатори” Буковини ідуть у відставку ,ще й з видом ображених  Давайте розділяти семена від плевел.  Висновок робіть самі

   1. Шищенко працював у нас пів року… 
    Гринюк “розвів”? Чим?..

 3. Вболівальник says

  Якщо можна я висловлю думку як простого вболівальника, бо стежу і переживаю за нашу команду.
  Шищенко – зірковий тренер для “Буковини”. Це мало дати поштовх саме у підтримці команди з боку влади і бізнесменів. Трохи може й дало ефект, все-таки 2 млн. грн. за рік ще ніколи не виділяли. Правда і долар не був більше 25 грн. ще:) То по старому (коли був злочинний режим) це приблизно 700 тис. грн. На те щоби грати у 2 лізі таких грошей мало би вистачити нормально.
  Чи потрібний нам в цих умовах такий тренер як Шищенко, який ясно було що піде, якщо буде добре працювати, а якщо погано – то він нам теж не потрібний… Мабуть саме з надією на ефект від його появи.
  Шищенко, на мою думку, правильно каже що треба робити якісь кардинальні кроки, а не барахтатися на цьому рівні випрошування грошей на існування. 

  Сергій Гринюк – один з кращих президентів клубу за часів незалежності, мабуть. Дуже толковий чоловік, порядний, з цікавими ідеями і вмінням їх реалізовувати. Але для реалізації тих хороших комплексних планів потрібна була і фінансова, і організаційна допомога від влади та небайдужих бізнесменів. А було реально лише часткова фінансова допомога. Тому не дивно, що Сергій Миколайович втомився і вирішив йти у відставку.

  Що далі? Хто може взяти на себе президентство? У наших обставинах це має бути знову бізнесмен, який може тягнути частину фінансів з власної кишені. Хто реально це може бути? Ленігевич (Єврошоп), Бурбак, Кушнір, Яценюк, Чинуш, Кердей?.. Хтось з цих людей можливо і міг би взяти на себе основну часину фінансування, але бажання може не бути. А у когось може бути бажання, але немає достатніх ресурсів реально, попри статус крутого бізнесмена.

  Реалістичний варіант, з моєї точки зору. Поговорити з Сергієм Задорожняком і переконати його повернутися на посаду генерального директора клубу, так як він вже тягнув команду разом з Юрієм Гієм. Враховуючи його особисті якості та досвід, припущу, що на 2 млн. від міської та обласної влади він міг би забезпечити виступ команди і навіть в І лізі.
  Попутно втілити в життя ту ідею зробити команду комунальною. Пропонували зробити її підрозділом стадіону “Буковина”. Можна і частиною комунальної футбольної ДЮСШ. У першому варіанті легше, бо стадіон ближчий до господарської діяльності. І Ігор Наболотний в якості віце-президента міг би займатися командою і стадіоном в комплексі, як планував Гринюк.

  Наступний тренер? Юрій Шелепницький або Юрій Гій, які тягнули команду, коли не було грошей. Чому би ні? Досвіду їм не бракує. Вагомості і авторитету у футболі вистачає. У помічники підтягнути наприклад того ж Руслана Гунчака, який закінчив вже у Білорусі. І можна грати.
  Хто ще може тренувати “Буковину”? Юрій Крафт, Микола Головачук…

  Команда, гравці…
  щоби там не говорили, треба робити реальний акцент на місцевих. Не розказувати, що немає кому грати, що місцеві не тягнуть, не хочуть, не вміють. Мало би бути в команді 3/4 місцевих! А привозних брати лише на голову вище за наших.
  Чому зараз в команді немає Бориса Орловського, Олександра Лакусти, Миколи Павлюка, Романа Степанкова? Чому убрали Антона Батрака? Чому немає в команді Юрія Головачука, Сергія Ільїна, Вадима Писларя?! Та напевно і Андрій Гордей міг би грати. Не кажучи вже про Стьопу Маковійчука. 
  Чому ці хлопці не залучені? Дешевше платити зарплату, проживання і харчування приїжджим? Сумнівно.
  Плюс треба активно задіювати молодих перспективних, нехай вони краще “гріють лавку запасних”, ніж привозні.

  Як вийти з організаційної та фінансової кризи зараз? Мабуть, мер має взяти на себе ініціативу, запросити впливових депутатів і бізнесменів і просити їх допомогти врятувати команду і розвивати футбол далі. Одразу планувати і будівництво бази, бо це дозволить не лише мати для себе, а й заробляти через проведення турнірі і зборів. Це все реально зробити, якщо буде бажання у влади!

  Ось такі думки про “Буковину” та її перспективи…

  1. Ого, нічого так коментарчик:)
   Але по суті підтримую;) Два голоси за вже є:)

Leave A Reply

Your email address will not be published.