«Буковина» і «Спарта» підписали угоду про співпрацю

0

Футбольний клуб «Буковина» та Дитячо-юнацький футбольний клуб «Спарта» зафіксували офіційно свої плани щодо подальшої співпраці щодо підготовки молодих футболістів та виступів у різних змаганнях, у т.ч. національних.

 

Про підписану угоду SportBuk.com повідомив президент ДЮФК «Спарта» Олег Кердей. За йогоbukovyna-sparta-161115 словами, буковинська команда продовжуватиме під назвою «Спарта-Буковина» виступи у чемпіонаті України U-19 (І ліга), в якому після першої частини змагань йде на другому місці у своїй підгрупі. Крім цього, у сезоні-2017/18 «Спарта-Буковина» планує заявитися для участі у І лізі ДЮФЛ України двома командами – 2001-02 та 2003-04 рр. народження. Тож тренерам, які мають «на прицілі» потенційних гравців для цих команд, пропонують звернутися у ДЮФК «Спарта».

Актуальними залишаються і пропозиції для молодих і амбітних тренерів, які хочуть випробувати себе у першому в регіоні приватному дитячо-юнацькому футбольному клубі «Спарта».

Зрозуміло, що основна мета «Спарти», на яку вона працює і в самостійній частині, і в частині співпраці з «Буковиною», – це підготовка резервів для головної команди краю та збірних команд.


Нагадаємо, що ДЮФК «Спарта» має домовленість з обласною радою щодо облаштування на території багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей по вул.. Винниченка, 119 футбольного майданчика (орієнтовно 60х40 м) та спортивного залу (орієнтовно 40х25 м), які слугуватимуть як для проведення уроків та спортивних заходів ліцею, так і для проведення тренувань та змагань ДЮФК «Спарта». Наразі триває підготовка документів. За словами Олега Кердея, наступного року ці об’єкти мають доповнити спортивну інфраструктуру Чернівців. У цих прагненнях Олега Івановича підтримують і голова обласної ради Іван Мунтян, і голова профільної комісії обласної ради – зірковий бігун Іван Гешко.

Повертаючись до угоди про співпрацю між ФК «Буковина» та ДЮФК «Спарта», зазначимо, що «особливу роль» їй відводить і президент нашого головного футбольного клубу Сергій Гринюк, зазначає:

Все дуже просто. Я не маю можливості займатися 18-19-річними, а це потенційний резерв для нашої головної команди. І дуже добре, що «Спарта» взяла на себе ці функції. По-друге, ми підписуємо угоди про співпрацю зі всіма дитячо-юнацькими спортивними школами, які готують футболістів. На взаємовигідних умовах.

Перспективи і майбутнього любої дитячої футбольної школи немає без головної команди. І головна команда без своєї школи – теж абсурд. Це повинна бути система. Молодь в команді U-19 має бути дублем для головної команди. А контракти з найбільш обдарованими можна підписувати хоч з 16 років.

Олег Кердей виступив з ініціативою і ми зробили цю «перехідну» команду 19-річних. Бо частина обдарованих гравців, які не потрапляли рано в головну команду, як кажуть, пропадали, або переходили в інші молодіжні клуби. Причому без жодних компенсацій, тобто «на шару». Для кого тоді наша школа готує футболістів? Навіщо ми платимо гроші?! Треба створити такі умови, щоби у нас готували резерви саме для нашої головної команди.

Де наші гравці? По якій системі вони готуються грати? Яким чином йде зв’язок між головною командою і дитячою школою? Ми всі повинні рухатися по одній системі з усіма школами. І з керівництвом «Спарти» ми у цьому плані однодумці. Тож не дивно, що співпрацюємо. І сподіваюсь, що плоди нашої співпраці незабаром можна буде бачити і у великому футболі».

Телефон для довідок для бажаючих займатися у ДЮФК «Спарта» або співпрацювати в якості тренерів: (095) 600-50-00.

SportBuk.com

***

«Спарта-Буковина» перемагає і завершує І коло ЧУ-2016/17 U-19 на 2 місці (фото)

***

Серйозне кадрове підсилення у ДЮФК «Спарта» – тренером з євродосвідом

***

Відкрите тренування ДЮФК «Спарта» з сюрпризом (фото)

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.