Легка атлетика: Хотинський юніор – кращий в Україні на дистанції 400 м

0

Переможцем національних змагань з легкої атлетики у Кіровограді на дистанції 400 м став буковинець Олег Миронець – вихованець хотинського тренера Івана Павлюка.

Підопічні Івана Григоровича вже неодноразово відзначались на національній арені і навіть MyronetsOleg-Bukovyna-samпредставляли Україну на міжнародному рівні. Найбільш титулованими його вихованцями і Віталій Рибак (неодноразовий чемпіон України, тепер живе у Німеччині, де також вже вигравав чемпіонат країни на стаєрських дистанціях) та В’ячеслав Антонюк (учасник юніорського чемпіонату Європи з кросу).

Олег Миронець – нова надія хотинської і буковинської легкої атлетики. Він навчається у Хотинському «сільсьгосптехнікумі» (Хотинський технікум Подільського державного аграрно-технічного університету). Входить до складу обласної школи вищої майстерності до групи тренерського тандему Іван Павлюк – Ірина Ячнюк.

На командному чемпіонаті України серед юніорів в Кіровограді Олег Миронець переміг на дистанції 400 м з результатом 49,88. Вітаємо!

Він виступав і на нещодавньому дорослому Кубку України, де показав трохи кращий результат – 49,60 (6 місце у 7 забігу, загальне 20 місце).

На юніорському командному чемпіонаті України Чернівецьку область представляли лише двоє учасників. І в такому мінімальному складі буковинці посіли 21 місце.

SportBuk.com

Командний чемпіонат України серед юніорів, Кіровоград

7.06.16

400 м (юніори)

1 Олег Миронець (29.05.1998, Хотин, Іван Павлюк, Ірина Ячнюк) – 49,88

Денис Раскруча (20.08.1997, Чернівці, Геннадій Слюсарєв) – 51,45 (2 м у 3 забігу, загальне 8 місце)

8.06.16

200 м (юніори)

Денис Раскруча (20.08.1997, Чернівці, Геннадій Слюсарєв) – 23,15 (3 м у 1 забігу)