Хоч перемог у Прикарпаття більше, та кращі – все ж у Чернівцях!

0

Загальнокомандне перше місце за «класичною» системою на турнірі з боксу на честь Захисника Вітчизни України посіли представники Івано-Франківської області, але медалей більше здобули буковинці.

 151121-box-Chorna-sotnya-1129-sportbuk.com (1)-

Турнір з боксу на честь захисника України, який проходив минулого тижня в чернівецькому ФОК «Олімпія», привернув увагу як шанувальників цього виду спорту, так і всієї буковинської громади. І не тільки!

Численні гості, які завітали до Чернівців на відкриття турніру з різних куточків України, відмітили дуже високий рівень організації змагань, який забезпечили його організатори – чернівецька обласний провід ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» (голова – Олег Громадський) та Чернівецька обласна федерація боксу (президент Віталій Беляєв).

Нагадаємо, що, окрім спортивної складової, організатори передбачили й патріотичне виховання буковинської молоді, що сьогодні є надзвичайно важливим та необхідним. Також на турнірі відбулося вшанування пам’яті буковинських героїв, які віддали життя за Україну на Майдані Незалежності під час Революції Гідності та в зоні АТО на сході країни протягом останніх років: на змагання було запрошено багато ветеранів АТО і родини загиблих буковинців, яким необхідно було дати зрозуміти, що про героїв ніхто не забув і вони завжди житимуть у нашій пам’яті.


До Чернівців на Турнір з боксу на честь захисника України завітали 56 боксерів у вікових категоріях юніорів та молоді, які представили 12 команд із шести областей.

Щодо самих змагань, то глядачі побачили якісний, цікавий бокс. Протягом обидвох днів турніру тривали безкомпромісні двобої і в багатьох із них визначити переможця було доволі нелегко. Достатньо сказати, що з 46-ти поєдинків за два дні передчасно закінчилися лише чотири, а це для змагань з боксу мінімальний показник, який свідчить про високу конкуренцію та сильний склад учасників.

Список переможців виглядає наступним чином:

Юніори

41,5 кг – Ю. Томюк (ДЮСШ м. Вижниця, тренер М. Гакман)

43 кг – В. Гермаківський (ДЮСШ м. Вижниця, тренер М. Гакман)

46 кг – А. Дмитрук (Коломия)

48 кг – В. Клим (ДЮСШ м. Вижниця, тренер М. Гакман)

50 кг – О. Мартинюк (Коломия)

60 кг – Ю. Ільїнов (Тернопіль)

63 кг – В. Михайлушко (Коломия)

66 кг – Д. Ящук (Чернівці, тренер Е. Алексєєнко)

80 кг – П. Бандусяк (Рахів)

Молодь

49 кг – О. Соломеніков (Коломия)

52 кг – М. Литвищенко (Івано-Франківськ)

56 кг – І. Данилюк (Рівне)

60 кг – І. Будзинський (Тернопіль)

64 кг – Р. Музальов (Коломия)

69-а – О. Гуцкал («Спартак» Чернівці, тренер Ф. Бурма)

69-б – Н. Войціх (Івано-Франківськ)

+91 кг – І. Шкварчук («Спартак» Чернівці, тренер Ф. Бурма)

Таким чином, більше всього перемог – у збірної Івано-Франківської області (7 + 4 «срібла»), представники Чернівецької області перемогли у 6-ти вагових категоріях (+ 9 «срібних» нагород), 2 «вікторії» – у тернополян, по одній – у команд Закарпатської (+ 3 других місця) та Рівненської областей, а Хмельниччина залишилася, нажаль, без переможців (1 «срібло»)

Якщо ж говорити про окремі команди, то таблиця перемог така:

Коломия – 5

Вижниця – 3

Чернівці – 3

Івано-Франківськ – 2

Тернопіль – 2

Рівне та Рахів – по 1

Іршава, Кам’янець-Подільський, Долина, Мукачево, Вел. Кучурів – без перемог

Кращими боксерами турніру, а їх, зазвичай, троє, стали:

Данило Ящук (Чернівці, тренер Едуард Алексєєнко) – «За кращий бій»

Іван Шкварчук («Спартак» Чернівці, тренер Федір Бурма) – «За кращу техніку)

Юрій Іванович («Варяг» Чернівці, тренер Дмитро Сажен) – «За волю до перемоги»

Зауважимо, що такі турніри з боксу ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» (керівник буковинського проводу – Олег Громадський) провела у двох містах – Львові та Чернівцях. Колеги з інших міст, під враженням від високого рівня організації, яку забезпечила Чернівецька обласна федерація боксу на чолі з Віталієм Беляєвим, вирішили підтримати «естафету» міжобласних боксерських змагань і вже незабаром такі турніри побачать Івано-Франківськ та Рівне.

А ми з вами наразі чекатимемо чергових успіхів буковинських боксерів на Чемпіонаті Європи серед молоді в польському місті Колобжег, а також на Чемпіонаті України серед юнаків у Вінниці.

Альберт Комарі, прес-аташе ЧОФБ, спеціально для sportbuk.com

***151121-box-Chorna-sotnya-1129-sportbuk.com (2)-Komari-

МСМК Іванна Крупеня: Не так люблю нічні клуби, як проводити час з друзями

***

Бокс високого гатунку – учасникам АТО та їхнім родинам (фото, відео)

***

До Дня Захисника Вітчизни 2015 – бокс з вшануванням Героїв АТО (фото, відео)

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.