Зірки буковинського футболу з білборда запрошують на ювілейний турнір і до секцій

0

Перший капітан збірної незалежної України Юрій Шелепницький із ще трьома авторитетами буковинського футболу «засвітились» у Чернівцях на білборді.

«Футбольний білборд» можна побачити на вул. Героїв Майдану, в районі вул. Сторожинецької. На ньому фігурують четверо зіркових представників буковинського футболу, які цими днями святкували ювілей: екс-гравець і тренер «Буковини» Валерій Богуславський (14 січня – 60 років), один з кращих буковинських футболістів за всю історію Іван Гакман (18 січня – 60 років), перший капітан збірної незалежної України Юрій Шелепницький (18 січня – 50 років) і колишній наставник «Буковини», а нині тренер чемпіона області 2014 «Підгір’я» (Сторожинець) Михайло Лахнюк (21 січня – 70 років).

Вони запрошують на ювілейний турнір з міні-футболу, який запланований на неділю, 25.01.15, у ФОК «Олімпія» (початок – об 11:00) і до футбольних секцій.

Білборд розроблений облцентром «Спорт для всіх» (SportBuk.com) з ініціативи директора ФОК «Олімпія» Євгена Дзівідзінського і розміщений на правах соціальної реклами шанувальником футболу Ігорем Вороничем, якому щиро дякуємо за це.


Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com,
директор облцентру «Спор для всіх»

***

Футбольний ювіляр Лахнюк став тренером… у 19 років

***

Золотий ювілей першого капітана збірної незалежної України з футболу

***

Шелепницький, Гакман і Ко запрошують на «ювілейний» футбольний турнір

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.