Міні-футбол: Сенсаційні повороти у чвертьфіналі Кубку області 2015

0

Обидва заключні матчі чвертьфінальної стадії Кубку області з міні-футболу 25.01.15 завершились з мінімальною перевагою однієї з команд і, відповідно, тримали вболівальників в напрузі до останніх секунд.

150110-mini-obl-Cup-Apeks-Maljva-3-sportbuk.com-Kyfyak

У «неофіційному фіналі», як називали двобій «Вікторія» (екс-«Єврошоп») – «Шишківці» (на чолі з Русланом Гунчаком), Гунчак і Ко, як повідомив SportBuk.com Василь Фурман, вели 2:0 після дублю Степана Маковійчука. І могли забити ще декілька м’ячів. Але, як кажуть, пішла «обратка» і Вадим Пислар та Віталій Савчук відновили рівновагу. А на 39-й, тобто на передостанній хвилині, Савчук оформив дубль і вирвав перемогу для «Вікторії».

В іншому чвертьфіналі «Динамо» вважалось ніби явним фаворитом. Але легкого життя у матчі з «Апексом» не вийшло. Після 2:0 і 3:1 на користь «динамівців» суперники наближались на відстань одного голу і цілком могли розраховувати і на серію післяматчевих пенальті. Проте правоохоронці все-таки втримали переможний результат (за «Динамо» забивали Олександр Крохмалюк, Дмитро Дучак та Ілля Куруляк, а за «Апекс» – Олександр Мікулеску і Андрій Сафроняк). Тепер на «Динамо» у півфіналі на них чекає ще один «достроковий фінал» – поєдинок проти «Вікторії».

Кубкові баталії відбуваються, як відомо, на штучному майданчику СК «Локомотив».