0

У центрі уваги першого ігрового дня 1/8 фіналу Кубку області з міні-футболу 17.01.15 був двобій «Шишківці» – «Урожай», в я кому брали участь і гравці вищої ліги Білорусі.

150117-mini-oblCup-Shyshkivtsi-Urozhay-Gunchak-Makoviychuk-Kerchu-sportbuk.com

За «Шишківці» виступає цілий букет зірок буковинського футболу, у т.ч. капітан білоруського «Нафтана» Руслан Гунчак, його одноклубник Олег Керчу та ще один екс-капітан «Буковини» Степан Маковійчук (а також колишні гравці команд майстрів Ярослав Солкан та Іван Антонюк). Тим не менше, у згаданому поєдинку першим в рахунку повів «Урожай», який в першій половині першого тайму реалізував контратаку. Відігралися зіркові «Шишківці» лише під завісу тайму. А потім таки «дотиснули» непоступливих суперників. До речі, у складі «Шишківців» раніше грав ще один екс-гравець «Буковини» і збірник України в юнацьких та юніорських номінаціях Борис Орловський.

Цього ігрового дня, як повідомив арбітр Василь Фурман, зафіксовано наступні результати:

СК «Локомотив»

17.01.15 (субота) 10:00   «Якобс» – «Хімік» (перенесений матч 1 туру чемпіонату) – 0:16

1/8 фіналу (17.01.15 субота)

25     17.01.15. 10:50                 «Клішківці» –  «Буко-93» – 5:4

27     17.01.15 11:40                  «Фарма-Бук-Глорія» – «Вікторія» – 0:3 ФОТО

28     17.01.15. 12:20                 «Шишківці» – «Урожай» – 3:1 ФОТО