Фото: У рідній школі Прем’єра, міністра і нардепа відкривають штучний майданчик

6

П’ятий у Чернівцях міні-футбольний майданчик з штучною травою облаштовано на території гімназії №4 по вул. Щепкіна, 2 (на перехресті з вул. 28 Червня).

Хоча якщо зважати, що його закінчили практично одночасно з аналогічним майданчиком з штучним

Максим Бурбак випробував вже новий майданчик у рідній гімназії
Максим Бурбак випробував вже новий майданчик у рідній гімназії

покриттям біля СК «Локомотив», можна було би вважати його і четвертим, що, можливо, було б більш символічним для гімназії №4:)

У цьому навчальному закладі, який раніше був середньою школою №9, нагадаємо, навчались Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, міністр юстиції Павло Петренко та донедавна міністр інфраструктури, а тепер знову народний депутат Максим Бурбак.

На своїй сторінці в соціальній мережі Максим Юрійович повідомив, що це подарунок дітям, які навчаються у рідній для нього та інших відомих особистостей гімназії:

«Так тепер виглядає спортивний стадіон на території Чернівецької гімназії №4. Колись там був занедбаний асфальт і знаю, що немало дитячих колін постраждали від нього). Тепер – сучасне штучне покриття, нові футбольні ворота, нормальні місця для глядачів (звісно, у синьо-жовтих кольорах). В цій школі вчилися мій тато, моя мама, дуже багато відомих людей. Ми вирішили, що випускниками гімназії зберемося і зробимо подарунок – не директору, не школі, а дітям».

Офіційне відкриття цього майданчика з штучним покриттям заплановане на п’ятницю, 5.12.14, на 14:00. Цій події буде присвячений товариський матч між збірними учнів та вчителів гімназії.

Отож, тепер у Чернівцях є 6 стандартних міні-футбольних майданчиків з штучною травою (40х20 м):

біля стадіону «Буковина»,

на території ФОК «Олімпія»,

на території ТОВ «Машзавод» (лише для працівників підприємства),

біля готельно-ресторанного комплексу «Маленький Париж»,

на території СК «Локомотив»,

на території гімназії №4.

Ще в наявності у Чернівцях є стандартне футбольне поле з штучною травою (ФОК «Олімпія»), футбольний майданчик з штучною травою 65х36 м в студмістечку ЧНУ і два майданчики розміром 24х15 м (стадіон «Мальва» і ФОК «Олімпія»).

Це вже, як кажуть, веселіше, ніж було років 10 тому… Хоча далеко ще недостатньо. Тим більше, що за місцем проживання у нас таки дуже мало нормальних і доступних для населення спортивних майданчиків…
До слова, один з таких майданчиків, розташований неподалік від гімназії №4 (на вул. Дарвіна), у 2006 р. був відданий під будівництво центрального корпусу Буковинського університету. Із, здавалося, очевидним порушенням Закону України «Про фізичну культуру і спорт» (в тодішній редакції). Проте на відповідний запит облспортвідділу (5 квітня 2006 р. № 253/04) прокуратура відповіла, що за вказаною адресою спортивний майданчик не фігурує. Тобто був десятки років там спортивний майданчик, а коли комусь схотілось віддати його під будівництво нового університету, цього майданчика офіційно ніби й не стало… Так у нас «вирішуються справи»… Але чомусь з погіршенням умов для оздоровчих занять фізичною культурою і спортом за місцем проживання. Але кому з можновладців це тепер цікаво?..:(

5.12.14

Товариський матч між командами викладачів та учнів гімназії №4 5.12.14 завершився перемогою викладачів з рахунком 3:1 (за переможців грав і випускник гімназії – колишній гравець «Буковини» Олександр Білоус).

Фото будуть додані.

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com,
директор обласного центру «Спорт для всіх»

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

***

Запрацював міні-футбольний майданчик з штучною травою «Локомотив»

***

У Чернівцях облаштовують ще один майданчик з штучною травою (фото)

***

Фото: Запрацював майданчик з штучною травою в комплексі «Маленький Париж»

***

6 Comments
 1. Вболівальник says

  А можна буде на цьому майданчику дітворі з мікрорайону грати безкоштовно?

  1. У нас є попередня домовленість з керівництвом, що “Спорт для всіх”, на якому лежать функції оздоровлення населення, зокрема, за місцем проживання, теж підключиться і ми спільно організуємо якусь групу, в якій якраз ця дітвора зможе займатися регулярно безкоштовно. Але регулярно, а не так – коли хочу, тоді йду… Коли доведемо домовленість до логічного завершення, – повідомимо;)

 2. Вболівальник says

  О, велике спасибі, це було б чудово!!! Тут на сайті буде інформація про це? Чекаємо!!!

  1. Так, буде не сайті. Сподіваємось, все буде добре;)

 3. Павло says

  Це все чудово. А хтось знає, чи є в нашому місті хоча б один літній майданчик для баскетболу з нормальним рівним покриттям, щитами на стандартній висоті та сітками на кільцях? Хоча б один?!?!

  1. З нормальним покриттям немає…:( Може, буде…

Leave A Reply

Your email address will not be published.