Новий президент ФК «Буковина» у молоді роки грав у футбол… в Угорщині

1

«Новоспечений» президент футбольного клубу «Буковина» Сергій Гринюк останнім часом більше відомий, як успішний бізнесмен. Проте і у футболі він далеко не новачок і зовсім не чужа людина.

 

Сергій Гринюк
Сергій Гринюк

Уже очолюючи ТОВ «ГріКо», Сергій Миколайович регулярно «світився» у ветеранських футбольних турнірах. А потім в якості мецената і президента клубу став співавтором переможних виступів «Меркурія» у І-ій футзальній лізі України.

При цьому Сергій Гринюк залишається доволі «малопублічним». Коли «дуже треба було», він і співкоментатором матчів «Меркурія» був, і в інтерв’ю телеканалам не відмовляв. Проте по можливості старався скромно триматися «в тіні», сповідуючи принцип: краще менше говорити і більше робити.


Навіть його біографії наразі в засобах масової інформації немає (як і на сайті рідної компанії «ГріКо»), хоча має з’явитися найближчим часом на клубному сайті «Буковини».

Тож SportBuk.com пропонує ознайомитися з деякими штрихами з біографії нового президента ФК «Буковина».

Сергій Миколайович Гринюк народився 3.05.1967 р. у Чернівцях. Незабаром вирушив з сім’єю до Тернополя, де прожив декілька років. Але потім родина повернулась до Чернівців, де Сергій пішов до школу. Закінчив СШ №23 (тепер – гімназія №5). У шкільні роки, як спортивний хлопець, захищав честь школи в різних видах спорту, а не лише у футболі, яким займався в ДЮСШ «Буковина». Футбольні ази пізнавав під керівництвом знаного фахівця Михайла Микитовича Кузьміна (в тій же групі тренувались Борис Фінкель, Сергій Темерівський та інші).

Після школи вступив до Чернівецького державного університету, на інженерно-технічний факультет (спеціальність – радіотехнік). Перші два курси навчався на вечірньому, потім одружився і перевівся на заочне.

Між першим і другим курсом відслужив в армії. У т.ч. в Угорщині – у спортивному клубі армії (СКА), як футболіст. За неофіційними даними, в той період він навіть пограв за місцеву команду другого дивізіону Угорщини.

Після закінчення університету попрацював на заводі «Гравітон» (бригадиром). Захищав футбольну честь «Гравітону», «Легмашу» (у т.ч. у першості республіки серед колективів фізкультури). Крім цього, грав у місцевих змаганнях за різні населенні пункти (Снятин, Красноїльськ, Верхні і Нижні Петрівці тощо).

Коли настав «час перемін», зайнявся бізнесом. Фірму «ГріКо», яка тепер є лідером в регіоні у своєму сегменті, заснував з компаньйонами у 1998 р.

З листопада 2014 р. – президент футбольного клубу «Буковина» (Чернівці).

Інформація буде доповнена.

***

Футбол: ФК «Буковина» має нових керівників

***

«Буковину» врятують, створивши комунальне футбольне підприємство?

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

1 Комментарий

  1. Андрій Калинка говорит

    З Днем народження Сергій Миколайович! Здоровя, щастя і всього тільки найкращого бажаю Вам!

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.