Фото: Міс спорт Буковина привезла з Іспанії золоті нагороди і… новий вид футзалу

0

Переможниця конкурсу Міс спорт Буковина 2010 Тетяна Пасько повернулась з Іспанії з двома найвищими нагородами з міжнародних змагань з футзалу.

 

Тетяна Пасько
Тетяна Пасько

До Каталонії полтавська чернівчанка Тетяна Пасько вирушила у складі команди «Ніка-ПНПУ» (Полтава), яку очолює добрий знаний на Буковині Сергій Ягодкін. Як відомо, свого часу він тренував у Чернівцях жіночу футбольну команду «Ніка», з якою досяг чималих успіхів. Саме тоді до столиці Буковини приїхала і Тетяна Пасько, яка після «зворотної рокіровки» команди не повернулась до Полтави, а залишилась у Чернівцях, де тепер викладає фізвиховання у Буковинському державному медичному університеті.

У каталонському курортному містечку Льорет-де-Мар, як розповіла SportBuk.com Тетяна Пасько, відбулися два міжнародні турніри з жіночого футзалу.


«Ніка-ПНПУ» з чернівчан кою у складі тріумфувала і у новому для нас мікро-футзалі (Microfutsal 3×3 Cup of Europe Women Clubs), і у футзальних баталіях (Futsal 5х5 Cup of Europe Women Clubs).

У мікро-футзалі компанію українській команді склали колективи з Іспані, Італії та Росії. Полтавчанки виграли2014-futsal-Barsa-Pasjko-forma-sportbuk.com (2) всі матчі, у т.ч. фінал проти росіянок – 4:0. До речі, «Гермес» успішно виступає у чемпіонаті Росії саме з мікро-футзалу. Лідер атак «Ніки-ПНПУ» Валерія Єрмоленко стала кращою серед бомбардирів (16 голів), а Таїсія Бабенко була визнана кращим гравцем турніру.

У класичному футзалі суперницями команди Сергія Ягодкіна були дві місцеві команди («Les Botigues de Sitges» та «F.C. La Sansi Femeni»), «Fics» (Італія) та «Гермес»(Чучково, Росія). Італійську команду «Ла Сансі Феміні» українки розгромили 16:0, з російським «Гермесом» (Чучково Рязанської області) розправилися з рахунком 14:0, а італійський «Фікс» перемогли з не менш переконливим рахунком 13:0. У вирішальному двобої полтавсько-буковинська «Ніка-ПНПУ»  зійшлася з каталонською командою «Ботігес де Сітгес». Попри розгромні перемоги полтавчанок, перед цим двобоєм кращі додаткові показники були у іспанок, які виграли свої 3 матчі із загальною різницею 48:3! Але це не допомогло їм уникнути поразки від представниць України – 3:9!

У класичному футзалі кращим бомбардиром стала полтавчанка Маргарита Мочалова (22 голи). Кращим голкіпером назвали Тетяну Івасенко, а кращим гравцем турніру – Валерію Єрмоленко.

Зрозуміло, що наші дівчата скористались нагодою і побували і в самій Барселоні, «доторкнувшись» і до легендарного каталонського футбольного клубу.

Чернівецька спортсменка і красуня Тетяна Пасько сподівається, що найближчим часом мікро-футзал приживеться і у нас. У планах вже проведення прем’єрних змагань з цього різновиду фут залу (за підтримки місцевої федерації футболу та обласного центру «Спорт для всіх»).

Тетяна зазначила, що до Іспанії на звітні змагання вона змогла поїхати лише завдяки підтримці з боку ТОВ «ГріКо» (Сергій Миколайович Гринюк) та профспілковому комітету БДМУ (Петро Євгенович Ковальчук).

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО


***

Міс спорт Буковина-2010 (підсумки): переможниці – ноутбук від «ГріКо» та БДМУ

***

Міс спорт Буковина-2010: Тетяна Пасько (футбол)

***

Історія: Український жіночий футзал розпочався у Чернівцях

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.