Чернівецька олімпійка привчає до стрільби з лука дошкільнят (фото, відео)

0

Уперше у Чернівцях «Олімпійський урок» у дитячому садочку був присвячений стрільбі з лука, з якою малечу ознайомила учасниця Олімпіади-2012 Тетяна Дорохова.

 

Тетяна Дорохова
Тетяна Дорохова

Цей незвичний «Олімпійський урок», як повідомив SportBuk.com відповідальний секретар обласного відділення НОК України Ярослав ГАЛАН, відбувся у Чернівецькому дошкільному навчальному закладі (ДНЗ) №43, який, до слова, входить до мережі закладів олімпійської освіти. У ролі почесного гостя і «олімпійського вчителя» виступила титулована лучниця, чемпіонка Європи та світу, учасниця Ігор-2012 в Лондоні Тетяна Дорохова, яка з 23.09.14 є ще й заступником голови обласного відділення НОК України.

На початку заняття дошкільнятам показали мультфільм про стрільбу з лука, завдяки якому вони ознайомились з цим новим для них видом спорту. Тетяна у доступному для малечі форматі розказала про свої спортивні здобутки, показала свої нагороди, що викликало особливий інтерес у діток. Також у ході «Олімпійського уроку» дошкільники спробували натягнути лук і навіть постріляти…


Під час заняття відбулись також веселі естафети та фізкульт-хвилинка. Наприкінці заходу дітки підготували почесній гості сюрприз – спортивний танок.

Усі дошкільники отримали календ арики обласного центру «Спорт для всіх» з адресами спортивних шкіл, де в майбутньому можуть займатися спортом. А садочок поповнився літературою та спортивним інвентарем від обласного відділення НОК України.

Захід відбувся 7.11.14.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО (Чернівецький промінь)

***

Фото: Ярослав ГАЛАН
ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

***

Фото: Олімпійці допомагають дошкільнятам вивчати «спортивну» англійську

***

Фото: У Чернівцях провели «Олімпійський день заради миру» серед дошкільнят (відео)

***

Фото: Чернівецька олімпійка стала «спортивною мамою»

***

Фото: У Чернівцях провели «олімпійські» лижні гонки без снігу

***

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.