22-23 листопада Чернівці приймають чемпіонат України 2014 з карате WKF

0

Уперше столиця Буковини приймає дорослий чемпіонат України з карате (правила WKF), який гостюватиме у ФОК «Олімпія» 22-23 листопада 2014 р.

070512-karate-Bukovyna-Open-Motovilin-Chervinskiy-sportbuk.com

У Чернівцях, як відомо, давно і регулярно проводяться різні змагання з карате – від місцевих до міжнародних. Але дорослий чемпіонат України за правилами WKF (єдиної міжнародної федерації карате, яку визнає Міжнародний Олімпійський комітет) у нас ще не відбувалися. І ось цього року Міністерство молоді та спорту і Українська федерація карате (яку, до слово, очолює випускник математичного факультету Чернівецького національного університету Сергій Левчук) довірили чернівецьким організаторам проведення найпрестижніших національних змагань.

«Спортсмени з’їдуться до Чернівців переважно 22 листопада, – розповів SportBuk.com президент обласної федерації карате-до «Сін-Сьобу» Станіслав Золотухін. – Змагання відбуватимуться у ФОК «Олімпія» в суботу і неділю з 9:00. У суботу нагороди будуть розіграні в юнацьких вікових групах U-14-15 та U-16-17. Цього ж дня о 12:00 має відбутися церемонія відкриття. А в неділю за медалі чемпіонату України поборються юніори U-18-19 і дорослі. Упевнений, вболівальникам буде цікаво подивитися карате такого рівня».

Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.